Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 stu 2017 22:07. Sada je: 23 stu 2017 22:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 pro 2015 11:50 
Moderator

Stvarno ne znam kaj se pjenis toliko...i kvalitetniji uredjaji rikavaju, gdje ne bi uredjaj od 300kn...tebi se eto poklopilo i sad su svi vtc smeće...pfft...

Sent from my X5 using Tapatalk

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 pro 2015 11:54 

Treba se pjenit,svaku prijestupnu narucim nest iz kine,cekam ko ozebal sunce pa se sjebe,ccc:P

Nema veze,garant cu si zamjenu ostavit,kad i ako dodje,pod uvjetom da radi naravno :D

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 pro 2015 11:56 
Moderator

Da cesce narucujes, oguglao bi :P

Sent from my X5 using Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pitanje o modu i žicama i svemu
PostPostano: 15 vel 2016 19:09 

Malo cu se tematski odmaknut od autora, ali evo u ovih mjesec dana parilackog staza ne mogu bas najbolje skontat stvari vezane uz modove (box):

Naime dobio sam dojam da se od 2013-te (kad sam pario nekih pola godine ego c itd) dosta stvari pomaklo nabolje u smislu modova attya itd., pogotovo u smislu kvaitete. Koliko sam skuzio, dobri box modovi su postali stvarno jeftini, a jeftini box modovi su postali stvarno dobri. Shodno tome , a i informativno radi par pitanja koja bas ne uspijem proguglat:

1)glavni faktor koji utjece na cijenu moda je chip? shodno tome koje sve chipove imamo? a)kineski, b)sx, c)dna, d?
2)koja je glavna razlika izmedu tih chipova?
3)utjece li chip na kvalitetu vapea, tj. oce li na istom attyu i na istom setupu dna chip bit kvalitetniji aromom parom ili necim trecim od sx-a ili kineza. Po mom skromnom shvacanju nece, jer je mod tu samo da ti isporuci ono sto mu naredis, skuplji mod malo preciznije,0 jeftniji mod malo manje precizno ?
4) i bottom line, ovo je u stilu sto ljudi sto cudi, ali zasto bih dao 120, 150 200 dolara za box mod kad mogu dobit jako dobar mod za 30-40 dolara (imam vtc mini) davanje novaca na attyje mogu shvatit, u njima se magija događa, ali na modove, osim izgleda, malo preciznije elektronike i mozda kvalitetnije 510 konekcije bas i ne... ne znam jeli previđam nesto bitno sto razlikuje modove jedan od drugog pa ako da vas molim da mi pojasnite

Tenks

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pitanje o modu i žicama i svemu
PostPostano: 17 vel 2016 16:54 
Moderator

Svaka roba ima svog kupca.
Generalno gledajući, uzet ćeš vtc mini i dna 200 i staviti isti atomizer i sve podesiti isto i najvjerojatnije nećeš skužiti razliku.
Većini je sasvim dovoljan evic vtc mini, a mali postotak će shvatiti razliku u kvaliteti pare i u tome da dna 200 radi kao mehanika, ne koristi PWM signal kao VTC Mini.

Ugrubo. Ima tu još stvari, ali to je već namjenjeno za entuzijaste i hobiste, a ne za ljude koji se samo hoće maknuti sa cigareta.

Povratak na vrh

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: