Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 01 svi 2017 08:27. Sada je: 01 svi 2017 08:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Vision Spiner II+ Aerotank mini
PostPostano: 03 ruj 2014 11:52 

imam Visio Spinner jedinicu original i kanger evodiće original preko godinu dana uporabe bez problema

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2014 12:49 

Sve zavisi koliko si u mogucnosti paziti, popravio sam kolegi bateriju iz emow seta, bila je puna vode i jedna zica odlemljena, nije ni original otporan na to

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 03 ruj 2014 13:08 

veljo_81 je napisao:
Problem sa ft spinerom, 3.8v blica kao da je prazna baterija, ostale voltaze normalno odradjuje
veljo_81 je napisao:
update, mnogo problematike s vs2 sa ft ali rijeseno
drugi problem, plus pin nije na oprugu nego samo ubacen u dihtung, ati s nizim grijacem ce ga utisnuti do kraja i onda ga ati s visim grijacem ne dodiruje, moze da se cupa pincetom ali moze da se ubaci gumica kangerovog grijaca ispod, ona sto razdvaja + i -, odsjece se visak koji "izadje" nakon silovanja pina da udje u dihtung na konektoru baterije da ne ometa protok zraka i to je to, federira (gumira) taman toliko koliko treba

slažem se da nije otporan na vodu! i to je krivica samog korisnika.. no nemoj sada zanemarivati ostale stvari i govoriti samo o vodi! zbilo se tu nešto više od toga ;) :hamm:

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2014 13:58 

Je, al sad radi, meni ispadne 10 puta dnevno, nekad sjednem pa ati iscupa konektor, jbg, treba imati radni i paradni set

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ruj 2014 14:53 

veljo_81 je napisao:
Je, al sad radi, meni ispadne 10 puta dnevno, nekad sjednem pa ati iscupa konektor, jbg, treba imati radni i paradni set

:bli: pa kaj ti radiš??

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2014 15:15 

Pazim koliko mogu, zbog prirode posla je nemoguce sacuvati cigaretu, mobitel, bilo sta sto imas u dzepovima, najvise mi pase ego na vezici i to bukvalno svezan, bez kacenja jer i s onoga spada
Imam trenutno dosta problema sa parenjem, baterije sam rijesio sad me handre atiji, imam 20 novih grijaca ali nekih kracih, ne zadihtaju dobro i sve mi iscuri, problemi, problemi... :)
Dok stigne mehanika i kayfun s ft ima da posjedim

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ruj 2014 16:13 

veljo_81 je napisao:
Pazim koliko mogu, zbog prirode posla je nemoguce sacuvati cigaretu, mobitel, bilo sta sto imas u dzepovima, najvise mi pase ego na vezici i to bukvalno svezan, bez kacenja jer i s onoga spada
Imam trenutno dosta problema sa parenjem, baterije sam rijesio sad me handre atiji, imam 20 novih grijaca ali nekih kracih, ne zadihtaju dobro i sve mi iscuri, problemi, problemi... :)
Dok stigne mehanika i kayfun s ft ima da posjedim

Rađe daj nekom kaju i mehanu.!

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2014 16:43 

Hehe, to sam vise narucio da ne mogu reci da nisam probao. Pazi, meni je ovo sto imam ok kad radi dobro, problem je sto to kod mene jako malo vremena radi dobro. Narucio sam pogresne grijace, ovi sto imam su em kraci em single coil, nisam zagledao, evo nasao sam jedan original ko zna kad ostavljen da se pere i protank je opet kakav je nekad bio. Sad cu da narucim 5 kutija takvih i dva ego-c twista 900mAh, taman su 14mm za ove moje atije, onda cu imati 4 seta i grijaca za godinu dana, za to vrijeme cu nauciti raditi setup na kayfunu :)

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ruj 2014 18:48 
Moderator

To sto je grijac single coil je samo prednost...ako je kratak, skini sa jednog gumicu sa dimnjaka i stavi na drugi da dobije na debljini, ali naopako. Trebalo bi tako raditi.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 03 ruj 2014 22:51 

veliki umovi slicno razmisljaju :)
umontirao sam je u tank, cak bi jos jedna mogla uci koliko fali, interesantno uglavnom, vise mi ne trnu usta od arctic silvera, a jesam ga se nasrkao
sta sam grijaca pobacao kontajuci da je ispao gornji, kad ono single a gore samo spaga :joj:

Povratak na vrh

[ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: