Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 01 svi 2017 08:19. Sada je: 01 svi 2017 08:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Eroll
PostPostano: 25 sij 2015 21:40 

Kinta, mislim da si ipak fulao fudbal :)
Ovo je baterija malog kapaciteta, ali čak i ujutro će ti zadovoljiti nikotinsku krizu jer ak ju staviš između pufova natrag u etui, treba joj cca pol sata da od potpuno prazne bude potpuno puna. A baš za one zagrižene, u gotovo svim paketima se dobivaju po dva gotova atomizera, pa se jedan puni dok drugog cuclaš, a svaki traje cca pol sata, tako da ih možeš neprestano vrtit u krug.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 sij 2015 22:14 
Administrator

D-I-A-B-L-O je napisao:
Kinta, mislim da si ipak fulao fudbal :)
Ovo je baterija malog kapaciteta, ali čak i ujutro će ti zadovoljiti nikotinsku krizu jer ak ju staviš između pufova natrag u etui, treba joj cca pol sata da od potpuno prazne bude potpuno puna. A baš za one zagrižene, u gotovo svim paketima se dobivaju po dva gotova atomizera, pa se jedan puni dok drugog cuclaš, a svaki traje cca pol sata, tako da ih možeš neprestano vrtit u krug.

Ma nisam, 901/RN ima duplo veci kapacitet pa je mogla izdrzati samo 20 jutarnjih minuta. Jasno tu je stvar oko mojeg nacina parenja. Ujutro prvih 5-6 sati parim maksimalno. A cesto mi je jedna baterija cijelo popodne pokrila.
I jos nesto, takvo mala baterija pregara nakon 2-3 mjeseca jer je previse opterecena odnosom kapaciteta i struje. Realno, cudno je sto to uopce funkcionira. Jer baterija od 90mAh i recimo 1,5A ... cuj ...

Povratak na vrh

PostPostano: 25 sij 2015 23:02 

A dobro, svatko ima svoj sistem, ja isto pocuclam ujutro pun kufer uz kavu, ali nisam imao problema sa njime. A baterija neće riknut upravo zbog velikog otpora, barem ja nisam osjetio ikakvo slabljenje a kupio sam ga polovnog od Saše Baraća, i ja sam ga koristio dobra 3 mjeseca, doduše ne svakodnevno po cijele dane, ali sam ga furao na posao i pario konstantno, i sve je radilo dobro. Neznam kakve baterije su unutra, ali čak se ni ne osjeti nekakav veliki pad napona. Pariš pariš pariš, i nakon cca pol sata cuclanja bez dopunjavanja, baterija prazna. Vratiš ga natrag u etui, i nakon cca pol sata baterija opet puna.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 sij 2015 18:36 

Niko nebu uzel Eroll zbog izvrsnih performansi :zu:

Jučer sam razgovaral sa ženskom koja se vratila malboru.
Odustala od ecigareta samo zbog njihove veličine i komplikacija sa Ego - C4 :alexis: .

Kolko ju znam, bila bi spremna preplatit opremu i stavljat bateriju na punjenje svakih 10 min ak treba.
Jednostavno, ne može se pomirit sa izgledom "naših" ecigareta.
I nije jedina :conf:

"All things are poison and nothing is without poison, only the dose permits something not to be poisonous." (Paracelsus, "father" of toxicology)

Povratak na vrh

PostPostano: 26 sij 2015 19:34 

Niti sam donedavno nisam bio svjesan koliko je točno ovo što je Fosna napisao.
Sve dok me kolegice na poslu nisu pitale kako mogu nositi ciglu od e-cigarete okolo. A ta cigla je bila istick. Bez obzira što bi na njega navidao. Za njih je to cigla!!! Ružna i velika. Svatko od nas bi rekao da je istick mali i neprimjetan.
Al zato kad su vidjele eroll na netu oduševile se. Odbila ih cijena, pa još puše.
Eroll očito ima asa u rukavu u vidu izgleda, a za ostalo ne znam jer nisam probao pariti.

Povratak na vrh

PostPostano: 26 sij 2015 19:55 

Fosna je napisao:
Niko nebu uzel Eroll zbog izvrsnih performansi :zu:

Jučer sam razgovaral sa ženskom koja se vratila malboru.
Odustala od ecigareta samo zbog njihove veličine i komplikacija sa Ego - C4 :alexis: .

Kolko ju znam, bila bi spremna preplatit opremu i stavljat bateriju na punjenje svakih 10 min ak treba.
Jednostavno, ne može se pomirit sa izgledom "naših" ecigareta.
I nije jedina :conf:

A ne odbija je smrad cigarete?

Sve su to samo izgovori kako ne bi odustala od cigarete. Pričam ti priču.

NK4FC rues

"onaj mehanički sklop na dnu moda koji bezuspješno glumi prekidački sklop"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 26 sij 2015 23:10 
Moderator

upravo tako. meni je vamo i dan danas preveliki, ali ima odredjenog gusta gledati zabezeknute poglede kad to uzmes u ruku...sa Taifunom recimo. uzivam u tome. bitnije mi je da se ja davim u svojem health potionu, a budale nek zderu katran.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 27 sij 2015 01:03 

samo se vi zavaravajte :D
Upišite u google: "electronic cigarette for women"
nebudete našli "long lasting battery", "huge amount of vapor", "throat hit" ....
:shock: njima je to periferno :shock:

al zato je sve puno "slim batteries", "e-cigarette specially designed for women, small, sleek, and extremely unique"
i sličnih gluposti :rotfl:

ili ak ne vjerujete riječima odaberite slike. Zaprenerazilo bu vas da nema niti jednog moda, Vamota il slične batine

Nemam Eroll. Po recenzijama koje sam do sad videl izgleda mi jedna od boljih mini e cigareta.
Ako bu dizajn potaknul nekoga da ostavi cigarete, :conf: ko sam ja da budem antiprotivan :D

"All things are poison and nothing is without poison, only the dose permits something not to be poisonous." (Paracelsus, "father" of toxicology)

Povratak na vrh

PostPostano: 28 sij 2015 00:38 

Ja koristim eRoll već nekoliko mjeseci. Prije toga sam bio na ego-C Twist, pa eVic i na kraju završio samo sa eRoll-om. Nevjerojatno, ali istinito. Doduše, falilo mi u početku TH i pare, ali nakon jednog dana se navikao. Imam dvije baterije i mali etui (ovaj) u koji stane PCC (sa baterijom koja se puni) i jedna baterija sa strane. Tako da mi je jedna baterija uvijek u PCC-u, pa nema praznog hoda (ovo mjesto za bateriju sa strane koja se ne puni koristim kad ne parim - da ne moram bateriju nosati stalno u ruci ili da landara po džepu).

Imam još jedan mali etui u koji stane 6 tankova. Ujutro ih sve napunim (6 + 2 u baterijama) i taman mi izdrži kroz cijeli dan (a i charge na PCC-u taman dođe do kraja pred spavanje).

Baš danas mi kolega dao Vision Spinner II i CC clear, pa sam se malo prisjetio kako je to bilo nekad - definitivno je bolji osjećaj parenja, ali jednostavno nemam uvijek priliku nositi ciglu sa sobom. Vjerojatno ću se vratiti na neku veću bateriju za po doma, ali ću i definitivno nastaviti koristiti eRoll za sve ostale prilike.

Kako god - probao sam dosta tih mini "conventional cigarette-like" kombinacija, ali eRoll je daleko, daleko najbolji od svih.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 sij 2015 00:58 

Back to the roots
Ja sam poceo sa slicnim cigareticama.
Jedna baterija je stalno bila u ustima, a druga u punjacu. A puno puta se znalo dogodit da se je jedna ispraznila, a druga nije jos napunjena. :joj:
Neznam zasto, ali nikad nisam bio ljubitelj velikih modova i atomizera.
I sigurno bi opet imao takvo nesto, samo da je kapacitet baterije veci.

Povratak na vrh

[ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: Bing [Bot], crawl, Yahoo [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: