Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 vel 2017 19:02. Sada je: 19 vel 2017 19:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Koje baterije da uzmeme
PostPostano: 02 ruj 2015 15:54 

nisam mislio da cu ikad ovo reci ali slazem se s gorickim.. jos prije godinu dana sam rekao da se mtm poprilicno gura od odredjenih clanova. iako neke stvari ecigareta ima jeftinije(baterije npr... ali sad im je ponuda skoro nikakva, pola novih trazenih baterija nemaju..)
u ovom slucaju s baterijama ako nije coviku hitno stvarno moze naci odredjene baterije za u pola cijene. ali cekat ce. gledam npr samsung INR18650, na ft dobijes dvije za cijenu jedne u mtm. jbg, isto je to razlika od 10$, nekome znaci nekome ne...

slika
http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2015 16:01 

A mora se priznat da je mtm nas najsuvremeniji shop sa najboljim cijenama i daleko najboljim pristupom kupcima, tak da bi ga i ja uvijek preporucio iako nemam ništa od takve reklame

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2015 16:14 

nije.. ima i drugih boljih aj eto neču reklamirat (svjedno nemam koristi) npr ja sam neki dan kupovo Efest 18350 baterije, u MTM-u su 10-ak kn skuplje.. sad 10 kn manje više ako kupuješ uživo ali ja svejedeno moram platit poštu i na 3 baterije 30kn više daš + poštu (pošta i vamo i tamo) to je neka aroma, baza, žica, tekučina ili bilo šta..

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2015 16:22 

Ne govorim o cijenama baterija

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2015 17:41 

ok, tema je o baterijama pa sam se za njih uvatio..
svaki shop ima nešto jeftinije od drugoga ali tako i skuplje.. ako već moram nešt kupit u Hr onda gledam da imaju sve na lageru, 20-ak kn razlike (npr žica+vata, arome) mogu podnet jer mi je neisplativo plačat 2 poštarine (bio bi još u minusu)

usotalom, začetniku teme još nije ni stigo mod (koliko sam skužio) tako da ima vremena kupit baterije kod nas, iz Kine, iz Mongolije, Ekvadora...

Povratak na vrh

Naslov: Koje baterije da uzmeme
PostPostano: 02 ruj 2015 18:14 

Tom Highway je napisao:
A mora se priznat da je mtm nas najsuvremeniji shop sa najboljim cijenama i daleko najboljim pristupom kupcima, tak da bi ga i ja uvijek preporucio iako nemam ništa od takve reklame

Odlican je,skoro pa mi dode da mu bulju prodem vazelinom i izjebem ga dobro.Najvece smece od sopa u Rvatskoj historiji.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2015 18:24 

Jos su gori oni koji su se kunuli u istinu i istom šopu jebali milu majku,a sada prodaju razne ra-guzi-jume,istrijane i lamingtonse kod njega,govoreci da je to posao i,kako osobne stvari stavljaju po strani.

Zadnja izmjena: Majka; 02 ruj 2015 21:14; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2015 18:26 

Očito sam nesto propustio?

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2015 19:07 

razdor je napisao:
nisam mislio da cu ikad ovo reci ali slazem se s gorickim.. jos prije godinu dana sam rekao da se mtm poprilicno gura od odredjenih clanova. iako neke stvari ecigareta ima jeftinije(baterije npr... ali sad im je ponuda skoro nikakva, pola novih trazenih baterija nemaju..)
u ovom slucaju s baterijama ako nije coviku hitno stvarno moze naci odredjene baterije za u pola cijene. ali cekat ce. gledam npr samsung INR18650, na ft dobijes dvije za cijenu jedne u mtm. jbg, isto je to razlika od 10$, nekome znaci nekome ne...

meni tih 10$ ne znaci puno. ipak treba bit realan. jednostavno mi je glupo davat nekom 10$ u dzep zato sto mi je on narucio robu. znam sam. vidim oglas od e-cigareta na njuskalu za ipv d2. oko 630kn ja mislim. ja ga platio oko 300. jebiga ak si toliko glup da das njima 630kn, daj. meni ne smeta, al nemoj ubjedivat ljude i jos posprdno komentirat da bi to bilo kak je rekao diberit se sa nekim kinezima.. a boga ti. mislim smijesno.

od pocetka je meni sve bilo jasno kako stoje stvari na ovom forumu.. jedini razlog zasto sam tu je sto volim prcat takve. :D

Povratak na vrh

PostPostano: 02 ruj 2015 20:20 

Majka je napisao:
Odlican je,skoro pa mi dode da mu bulju prodem vazelinom i izjebem ga dobro.Najvece smece od sopa u Rvatskoj historiji.

Potpuno se slažem sa tvojom izjavom...najgori oblik neprofesionalizma kod nas je MTM...ali, nazalost, imaju stvari koje drugi nemaju, pa je čovjek neki puta primoran kupovati kod njih ak mu je hitno. Što se usluge tiče su dno dna.

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: