Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 stu 2017 08:07. Sada je: 21 stu 2017 08:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: 07 pro 2014 19:52 

veljo_81 je napisao:
Meni licno je bolji 3.1, em mi njegov hybrid zauzima minimum mjesta u modu, em ga skrati za onaj lavor, em stelam zrak bez rastavljanja... KFL daje mozda nijansu bolju aromu, isti setup, ista tekucina al jaca aroma, takodje i jace nic ugriza pa je tako za mene bolji 3.1, individualna stvar. Meni kayfun ko kayfun ne pase, nikotin me grize ko vaska kera al dok ne nadjem bolji ati guracu s njim

Sent from my D2005 using Tapatalk

E vidiš tu i ja muku mučim sa inače odličnim atomizerom. Stalno mi je TH prejak. Jednostavno me stalno grebe i drapa po grlu bez obzira kako ja složio setup. MC, obični, tanja žica, deblja žica, mesh, špaga, vata (s tim što me na vati ubija), povišen setup, spušten setup, neznam šta sve nisam isprobao ali me stalno ubija taj TH. Manje nikotina nemogu jer me onda stalno vuče da parim, i nervozan sam, a nemogu stalno imati jednu ruku rezerviranu samo za atomizer...

Mesh mi je još za sada sa najblažim udarom na grlo, ali i dalje mi je zbog nečega prejak...

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 07 pro 2014 23:01 
Moderator

D-I-A-B-L-O je napisao:
veljo_81 je napisao:
Meni licno je bolji 3.1, em mi njegov hybrid zauzima minimum mjesta u modu, em ga skrati za onaj lavor, em stelam zrak bez rastavljanja... KFL daje mozda nijansu bolju aromu, isti setup, ista tekucina al jaca aroma, takodje i jace nic ugriza pa je tako za mene bolji 3.1, individualna stvar. Meni kayfun ko kayfun ne pase, nikotin me grize ko vaska kera al dok ne nadjem bolji ati guracu s njim

Sent from my D2005 using Tapatalk

E vidiš tu i ja muku mučim sa inače odličnim atomizerom. Stalno mi je TH prejak. Jednostavno me stalno grebe i drapa po grlu bez obzira kako ja složio setup. MC, obični, tanja žica, deblja žica, mesh, špaga, vata (s tim što me na vati ubija), povišen setup, spušten setup, neznam šta sve nisam isprobao ali me stalno ubija taj TH. Manje nikotina nemogu jer me onda stalno vuče da parim, i nervozan sam, a nemogu stalno imati jednu ruku rezerviranu samo za atomizer...

Mesh mi je još za sada sa najblažim udarom na grlo, ali i dalje mi je zbog nečega prejak...

Složi ljepo 3 ohma sa 0,20 žicom preko nukane silke složene u osmicu i neće biti velikog TH. Zašto ? Snaga se rasporedi na većoj površini pa je sve blaže, i da maksimalno 30% PG-a.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Koji Kayfun
PostPostano: 08 pro 2014 01:53 

Nemam ja te udare na grlo, nista me ne grebe, ne kasljem, samo mi grize jezik, sto manje nikotina to manje grize, pg/vg nema veze meni, probao sam 50/50 i meni toliki vg ne pase, sve su tekucine na isti fazon, uzeo sam ih 6-7 s mtm-a i jedino sam mogao pariti hypnotic mist, sve ostalo mi fuj
Zadnjih dana koristim 8-icu s 0,2 ncr na pletenoj silici 2mm, 4 namotaja, ne mogu izmjeriti jer sam izgubio pin od kayfuna ali 5 namotaja je bilo oko 2 ohma znaci ovo je oko 1,6 i sto kaze spavle nema th, nesto minimalno, mislim da tu dosta igra kubikaza jer su u pitanju 3 struka silice koja idu preko rupe za zrak, dosta umanje protok zraka u odosu na 2 struka, na 2 je th triput jaci
Meni je ostala ona toplina pare, ono kao da igla bode jezik, uzeo sam i probusio drip tip od 3.1 na 4 mm i sad je to 95% ok, i jos sam skontao da mi je bolje ici na manje namotaja, tako nemam hot spotova, sad dal kayfun ne voli puno namotaja il ja ne slozim dobro takav coil il nemesis to ne pogoni kako treba ne znam i ne zamaram se, ok mi je, volio bih probati Valterov savjet, 0,18 zicu, kontam da bi na 2 struka silice dala najbolji rezultat

Povratak na vrh

PostPostano: 28 tra 2015 09:57 

Jučer mi je došao kayfun lite+v2 sa FT(https://www.fasttech.com/products/3028/10006473/1700500) pa da napišem par riječi.
Iznenađen sam ostao koliko je bio čist tj. nije bilo ulja niti mirisa, strugotine sam tražio sa papirnatom maramicom ali nisam uspio ih pronaći ali svejedno sam ga oprao (šta je sigurno je sigurno i preporuka od članova).
Složim coil sa kantalom 0.25 2.3ohm, testiram sve super, provučem pamuk-natopim-probam još jednom sve radi :) , montiram košuljicu na bazu- provjera a kad ono u kratkom spoju :minus: .
Košuljica je dodirivala bazu od + i -.
Alat u ruke i ajmo akcija. Kad sam malo izbrusio kuteve od baze šarafa + i - bilo je dobro i nastavio sa montiranjem.
Tekućinu sam nadolio odozgora, zatvorio puf,puf i evo malo tekućine na rupici od zraka( valjda to mora biti početnička greška, prije ili poslije). Drugi tank sam natočio na onaj šaraf za tekućinu i sve je bilo ok.
Tekućina je 70/30 vg/pg 14mg nic = pare ima, arome ima više nego na protanku, th uff i previše, ali morati ću smanjiti nic ili pg jer me steže grlo i osijetim nic(th) skroz do bronhija.
Sve u svemu ugodno iznenađen sa kayfunom.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 tra 2015 10:00 
Moderator

sad si zamisli kakvi su ostali, ako je ovaj (koji se smatra najkvalitetnijim klonom) došao sa greškom... :D

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 28 tra 2015 11:04 

:o
Mora bit da ja iman ludu sricu.
Iman ih svih fela od onog najjeftinijeg do najskupljeg..u svin varijantama..nano, pmma, bellcap..
I nikako se nadivit kako su dobri i koju lipu aromu daju..sve i kad livon nogon nabacin setup.
Al aj..to san ja..ja se nemogu nadivit svima ovdi kojima cure, nevaljaju i ne vride (iako mi se cini da svi imaju bar jednu kayu doma).
A nemesis necu ni spomenit.
Zivili

slika

Zadnja izmjena: Silver Storm; 28 tra 2015 11:12; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 tra 2015 11:09 

eto potkrala im se greska, ne dogadja se cesto :D
ja sam par tih kajfuna imao i imam i svi su odlicni, nijedan nije imao nikakve greske

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 28 tra 2015 12:15 

Imao ehpro 3.1 od vise modela kaye koje sam probao ta je bila najbolja
Vulja

Povratak na vrh

[ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.