Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 26 ožu 2017 19:08. Sada je: 26 ožu 2017 19:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Može link za Ubertoot
PostPostano: 02 lip 2016 21:46 

razdor je napisao:
opet onaniranje? je*alo vas pridonosenje firmi i ostali fake razlozi :vom:

Pa kako mozes reci fejk gluposti pa bar da dobe od svakog klona 1$ zato sto su ga napravili . Ali dok ti imas apartmane u prvom redu miran si jos neko vrijeme kad se izlije prvi sa naftom i ti ces se Morat primit posla. Pa ces drugačije razmišljati a ne prodavati sunce i more.Bez uvrede.

Dicodes Dani box, aty Soulless##3
YIHI mini ml class-Aty:Ubertoot 2,Rose 2
JM mehaniKa/paps-Aty: Gp Spheroid v3
Istok Pico- Pico mod beckup###

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2016 12:20 

Zus je napisao:
razdor je napisao:
opet onaniranje? je*alo vas pridonosenje firmi i ostali fake razlozi :vom:

Pa kako mozes reci fejk gluposti pa bar da dobe od svakog klona 1$ zato sto su ga napravili . Ali dok ti imas apartmane u prvom redu miran si jos neko vrijeme kad se izlije prvi sa naftom i ti ces se Morat primit posla. Pa ces drugačije razmišljati a ne prodavati sunce i more.Bez uvrede.

a apartmane si mi ti napravio? i zato jer sam pun para radim za 2400kn? ali ti si pacijent ocito ka i mnogi koji misle da mi ladjamo jaja i pare same pljuste. bez uvrede

slika
http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2016 12:32 

Iskreno meni bi bilo drago da si u hladu a lova sam kapa od turista :) nemoj zamjerit . Za klon sam odgovorio da nekom alatničaru koji je patentirao proizvod i izmislio da kinez skine napravi kopiju i stavi manje cijene proizvoda nego što ovaj za orginal plati materijal. I tu sam se htio nadovezati sad zamisli da ti država zabrani rentu privatnu i da su Hoteli kao u komunizmu br1. Nije ni blizu primjer Ali je nepravedno, a ako mogu direktno ili indirektno cu utjecati na pravdu odnosno nepravdu kolko god mogu.

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2016 20:52 

meni je pravednije uzet 8 klonova nego 1 original. Da ih i 3 nevalja je dobro. Dosad, u skoro 2 godine, imao sam 1 los klon, i to onaj prvi :zu:

Piccoloid V4, Dicodes Dani Ex. + Ubertoot uta2, Spheroid v2,5 + Vtwo mini

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2016 21:34 

buje3000 je napisao:
meni je pravednije uzet 8 klonova nego 1 original. Da ih i 3 nevalja je dobro. Dosad, u skoro 2 godine, imao sam 1 los klon, i to onaj prvi :zu:

Realno gledano ispadne da 90% Hrvata živi od 3000 kn mjesečno i pričati o orginalu koji dođe kao godišnje osiguranje za auto. Žalosno ali do tog smo došli . Mozda sam se krivo izrazio u prvom postu jer si nažalost puno nas nemoze odvojiti 1.000/1.500 kn za orginal
Drugo su želje a drugo mogucnosti. Osobno nisam imao dobra iskustva sa klonovima pa sam se držao Kaye Light i Spheroid v3 koji su bili pun pogodak . Evo bas sam uzeo 1/1klon by cooper vape Uta V2 za 33£(330kn) Sa svim dodatcima i pre zadovoljan sam, kon je odlican para puna,aroma se fino kombinira teško mi je to opisati,Aty za pozeliti. Nisam nikad imao niti približno dobar klon. Za MTL vape preporuka čista petica .

Povratak na vrh

PostPostano: 03 lip 2016 23:12 

ma ko voli nek izvoli. zašto ne. da imam viška para bi uzeo original. i to ako i samo ako bi bio do 400kn. sve više od toga mi se čini kao preplaćivanje za komad metala koji košta 20-30kn kilo ili koliko već. a i taj višak ću stuć u nešto pametnije. tipa 10 kila dimljenih domaćih kobasica u kojima ću uživat cijelu godinu :lol:
MHO

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 04 lip 2016 07:12 

buje3000 je napisao:
a i taj višak ću stuć u nešto pametnije. tipa 10 kila dimljenih domaćih kobasica u kojima ću uživat cijelu godinu :lol:
MHO

Da uguram usput u gepek kad cu dolazit do tebe? Samo javi na vrijeme

Povratak na vrh

PostPostano: 04 lip 2016 15:47 

Nije na kupcu da bude sudac i dobrotvor te da nagrađuje trud i dobre ideje. Kupac traži najveću vrijednost za svoj novac i ako mu neko omgući isti ili pribložno isti gušt za 3-4 puta manje novca smatram da bi trebao biti lud da to kupi. Vape oprema i tekučine su jako dinamična industrija i svaki dan izlazi nešto novo i inovator je svjestan da će se pojaviti klonovi, zato izbacuje novi proizvod 3 puta godišnje. Inovator ima brojne prednosti zbog svog "truda" prvi je na tržištu, čak i korištenje klonova pojačava vrijednost branda i kad izbaci novi proizvod oni koji to mogu i žele će ga kupiti rađe nego čekati dobar klon što zna trajati.
Nadalje sami inovatori su krivi za to što mi koristimo klonove. Kada mali komad metala i nešto o-ringova naplatiš 100€ dok su mu troškovi izrade 5€. To rade zato što su svjesni da većina proizvoda ima kratak životan vijek i žele što brže povratiti investirano i maksimizrati zaradu, a s druge strane tu ovaraju vrata za klonove koji se zadovolje s maržom od 15€ umjesto 95€.
Iz tog razloga niko ne koristi klon subtanka koji košta 20$. Ljudi su spremni platiti više za original ali ne 3 puta više.

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 04 lip 2016 16:40 

vulja je napisao:
buje3000 je napisao:
a i taj višak ću stuć u nešto pametnije. tipa 10 kila dimljenih domaćih kobasica u kojima ću uživat cijelu godinu :lol:
MHO

Da uguram usput u gepek kad cu dolazit do tebe? Samo javi na vrijeme

evo javljam :zu: 2 kile dosta :D

Antess je napisao:
Nije na kupcu da bude sudac i dobrotvor te da nagrađuje trud i dobre ideje. Kupac traži najveću vrijednost za svoj novac i ako mu neko omgući isti ili pribložno isti gušt za 3-4 puta manje novca smatram da bi trebao biti lud da to kupi. Vape oprema i tekučine su jako dinamična industrija i svaki dan izlazi nešto novo i inovator je svjestan da će se pojaviti klonovi, zato izbacuje novi proizvod 3 puta godišnje. Inovator ima brojne prednosti zbog svog "truda" prvi je na tržištu, čak i korištenje klonova pojačava vrijednost branda i kad izbaci novi proizvod oni koji to mogu i žele će ga kupiti rađe nego čekati dobar klon što zna trajati.
Nadalje sami inovatori su krivi za to što mi koristimo klonove. Kada mali komad metala i nešto o-ringova naplatiš 100€ dok su mu troškovi izrade 5€. To rade zato što su svjesni da većina proizvoda ima kratak životan vijek i žele što brže povratiti investirano i maksimizrati zaradu, a s druge strane tu ovaraju vrata za klonove koji se zadovolje s maržom od 15€ umjesto 95€.
Iz tog razloga niko ne koristi klon subtanka koji košta 20$. Ljudi su spremni platiti više za original ali ne 3 puta više.

predivno objašnjeno...ono što sam htio reć al mi se nije dalo pisat.
jbg, ja uzmem original samo ak nema klona, ili je orig prihvatljivih 250kn. gore neidem ni u ludilu, osim ak je najbolje na svijetu

Zadnja izmjena: buje3000; 04 lip 2016 16:44; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 05 lip 2016 07:15 
Administrator

Antess je napisao:
Nije na kupcu da bude sudac i dobrotvor te da nagrađuje trud i dobre ideje.

1. Imam susjeda koji ovako kupuje krumpir:
- Posto krumpir?
- Po kunu.
- Ne moze, ja znam koja je muka s krumpirom i platit cu ga dvije kune.

2. Jednom smo imali posao koji smo mogli odraditi ali nismo znali koliko naplatiti. I skup bedaka je odredio najmanju mogucu cijenu koja nas zadovoljava. I nazove debeli svabo:
- Dajte si jos jednom razmislite oko cijene jer to se za tako mali iznos ne moze napraviti.
Kako trust bedaka i dalje nije mogao dati pravu ponudu, debeli svabo je sam odredio cijenu koja je bila dva i po puta veca od nase.

3. U bivsoj firmi smo radili dijelove za sve vodece europske automobilske industrije. I cijene su bile podjednake bez obzira o kojoj se firmi radi. Osim za mercedes koji je samoinicijativno placao 10-15% vise od ostalih.

Ekonomija je jednostavna struka koja se sastoji od samo jedne stvari: Tko ce koga vise zajebati.
Srecom ima i drugih stvari u zivotu.

Povratak na vrh

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: