Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 29 ruj 2020 22:36. Sada je: 29 ruj 2020 22:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Pozdrav iz Zagreba
PostPostano: 07 ožu 2017 18:18 

Nakon 30 godina pušenja, odlučio sam okrenuti novu stranicu i krenuti sa parenjem, u nadi da prestanem pušiti.
I tako sam kupio svoju penkalu Vapros Spiner II i aspire atomizer nekakav :). I to traje oko 30 dana.
NO kako to biva kod mene, prvo kupim, a tek poslije provjeravam, tražeči po netu teme o parenju, naletio sam i na ovaj forum, i prekapajuči teme, shvatio sam da to i nije i ne mora biti prelazna faza za prestanak pušenja, nego da se može dobro zaigrati sa tim.
Trenutno sam još uvijek na KTS duhanskim tekučinama, ali sve više si razmišljam da počnem i sam nešto mučkati. Samim tim, potrebno je i nešto znanja i nešto opreme. Noob sam totalni, ali imam volje učiti, i sad dolazi vrijeme za novi level u ovoj igri.
Nabavka opreme, i nedoumice od mora modova, i pročitanih stranica i novčarskih parametara, dvoumim se između Eleaf iStick Pico 75W ili Joyetech eVic VTwo Mini 75W. E sad dolazi dio da mi vi iskusniji parioci pomognete u sugestijama te pravcu u pravilan izbor.
Od isparivača suzio sam izbor na Digiflavor Siren GTA 22mm Joyetech Cubis Pro 4 ml ili Kanger Subtank Mini SUB Ohm OCC 4.5ml Pyrex-Glasstank. Dakle, pario bi M2L tehnikom, radio bi sam grijače, i mučkao bi svoje koktele. Neka igre počnu :).
Sve sugestije su dobrodošle, moj odabir ne mora biti ovo što sam naveo, spreman sam i na nešto od vaših prijedloga.
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
PS, nisam siguran dali da otvorim novu temu za nabavku opreme u temi forum za početnike, ili da nastavim ovdje sa pitanjima.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Pozdrav iz Zagreba
PostPostano: 07 ožu 2017 19:16 

:wel:

Povratak na vrh

PostPostano: 07 ožu 2017 22:25 

Mod:
Atomizer:

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2017 05:51 

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2017 13:28 

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2017 19:02 

Pozdrav!
Ja sam prije nekih 4 mjeseca isto počeo sa parenjem i moja preporuka ti je odmah kupiti neki mid range setup s kojim ćeš biti zadovoljan sigurno godinu dana.
Odlučio sam se baš za e-VIC VTC Mini + Serpent Mini atty i to se pokazalo kao odlično rješenje (hvala ekipi iz Puff Puff-a na savjetima i usluzi).
Mod ide do 75 W, što će sigurno zadovoljiti kasnije potrebe za direct lung parenjem, a Serpent mini je jedan od najjednostavnijih single coil attya koji dobro služi i za mouth to lung i direktan način parenja za kasnije faze (probao oboje).
Prvi coil ćeš namotati i monitirati za max 15 minuta, wicking je isto poprilično jednostavan. Tank ne curi i jako je kvalitetno izrađen... a okus je zapravo njegova najveća prednost. Probao sam do sada pariti MTL na nekoliko attya u raznim cjenovnim rasponima, i ni jedan ni blizu ne daje toliko dobar i intenzivan okus kao Serpent Mini, a neki su tri puta teži za složiti.

Kad to sve savladaš za par dana, odeš u prvi vape shop i kupiš bazu (tu ti je PG,VG i nikotin po želji) i aromu, i smućkaš to za 5 sekundi.

Pošto i sam parim MTL, ovdje od ekipe sam pokupio par super savjeta i složio si savršeni setup, oko čega ću ti rado pomoći ako se odlučiš za Serpenta.
Ovo rješenje možda jeste malo skuplje (mod i baterija oko 500 kn, Serpent Mini oko 250), ali mislim da je najbolji mogući omjer uloženog-dobivenog i definitivno je nešto što se može nastaviti koristiti kroz sve naprednije faze parenja.

Pošto si spomenuo VTC Mini 2, mislim da si možeš uštediti nešto para ako uzmeš jedinicu koja je u outlet ponudi. Neka me netko ispravi, ali koju prednost ima novija verzija osim eventualno estetike?

Evo, nadam se da će ti moje iskustvo barem malo pomoći. :)

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2017 19:43 

Povratak na vrh

PostPostano: 08 ožu 2017 20:34 

vtc i siren

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2017 10:23 

Pozdrav i dobro nam došel, vtc mini je moja preporuka za mod, atty je već druga priča, ne postoji najbolji jer je to jako individualan dio, morat ćeš probati više njih da bi se negdje našao, a i tada češ sigurno završiti sa više od jednim attyem, pa ti je moja preporuka da se nađeš sa ljudima i probaš na taj način saznati nešto više ili kupovinom jednog po jednog tu na forumu ili sa recimo fastecha i na taj način dođeš do iskustva i onog koji če tebi biti najbolji, ja imam puno attya i probao sam ih puno, ali jedan od kojeg se ne odvajam godinama je flash e vaporV3, za tekućine imaš sve informacije tu na forumu pa samo čitaj, sretno i uživaj.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2017 15:56 

Joyetech VTC Mini x2 ~ Kayfun Lite Plus ® x2
and many other things..................................

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 4 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: