Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 16 ruj 2019 19:08. Sada je: 16 ruj 2019 19:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Prodajem ili mijenjam tekućine - Boba's Bounty i GLV
PostPostano: 27 tra 2016 14:20 

Pozdrav, ekipa! :zlomor:

Malo sam kopala po svojim zalihama pa da napravim reda među stvarima koje mi više ne odgovaraju.

Dakle, prodajem ili mijenjam:

- Boba's Bounty (Alien Visions, original, kupljen lani, netaknut, 100ml, 18mg/nic). Prodajem ga jer imam još jednu bočicu koju trošim u posebnim prilikama, a kako mi duhanske više toliko ne pašu, ova bez veze stoji. 500kn + poštarina ili osobno preuzimanje na Trešnjevki. Za sad ga ne bih mijenjala, možda promijenim mišljenje ako se ne proda :)

slika

Good Life Vapor, tekućine naručene prije par mjeseci:

REZERVIRAN- "Pop's Pipe" (duhanska, lula, slatkasta, ne paše mi - samo isprobana) - 50ml/18mg/nic
REZERVIRAN - "El Kamino" (duhanska, slatkasta, jedan od hitova GLV, fali samo par ml. Bila mi je genijalna u počecima parenja, ali više mi duhanske ne odgovaraju) - 50ml/18mg/nic
- "Ohhh Myyy!!" (neki kolač, vanilija, dosta intenzivna) - 50ml bočica (fali možda 15-ak ml), 18mg/nic
- "Strawberry Obsession" (dominantno jagoda, ali mislim da ima još ponešto u njoj), 50ml bočica (fali možda 15-ak ml), 18mg/nic
REZERVIRAN - "Mistress" - na opisu tekućine piše "Zlatna kruška uronjena u amaretto sa natruhom vanilije", puna bočica od 50ml, 12mg/nic
- "Coco Loco" (dominantni kokos), fali par ml iz bočice od 50ml, 12mg/nic

slika

Za GLV cijena 100kn/bočica ili može i razmjena tekućina iz premium ranga (18 ili 3mg/nic, voćne, slojevite, slatke, bez mentola i absinta). Boba's Bounty 500kn. Može i vaperska kava negdje na Trešnjevki ako hoćete isprobati neku od tekućina. Više nisam sigurna je li ovaj Boba kupljen prije ili nakon što su zabrljali recepturu, ali čini mi se da je isti kao i prije dvije-tri godine kad sam ga prvi put isprobala.

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: