Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 14 lis 2019 20:06. Sada je: 14 lis 2019 20:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 14 tra 2015 17:55 

Oke. Prvi put sam sutio, drugi put necu bogami. Ne zivim na 15 katu u zgradi bez lifta nego na drugom katu. Vec drugi put mi postar ostavlja zuti papiric umjesto da isporuci paket a cijeli dan je neko bio u stanu i ne moguce je da se nije culo zvono. Postanski sanducici su mi u zgradi, znaci bio je unutra samo se trebo popest dva jebena kata. Paket je poslan preporuceno, 15kn postarina. Mene zanima jel mi on duzan to dostavit na vrata ako je netko bio doma? I ako je kom da se zalim? Ako nesto vec placam, onda ocekujem da i dobijem placeno izmeduostalog za sta i on sam dobiva placu, pa ako ne misli obavljat poso za koji je placen kak treba ima hrpa ljudi koji bi obavljali

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 14 tra 2015 18:25 

Dentex je napisao:
Oke. Prvi put sam sutio, drugi put necu bogami. Ne zivim na 15 katu u zgradi bez lifta nego na drugom katu. Vec drugi put mi postar ostavlja zuti papiric umjesto da isporuci paket a cijeli dan je neko bio u stanu i ne moguce je da se nije culo zvono. Postanski sanducici su mi u zgradi, znaci bio je unutra samo se trebo popest dva jebena kata. Paket je poslan preporuceno, 15kn postarina. Mene zanima jel mi on duzan to dostavit na vrata ako je netko bio doma? I ako je kom da se zalim? Ako nesto vec placam, onda ocekujem da i dobijem placeno izmeduostalog za sta i on sam dobiva placu, pa ako ne misli obavljat poso za koji je placen kak treba ima hrpa ljudi koji bi obavljali

Nije uopće dužan ništa(ipak smo hrvatska, a ti si dužan svima sve) :D, imao sam istu situaciju i još mi je prodao foru da mi zvono ne radi, ulovio mu rođu on ga nazvao, čovjek došao dao paket i bok, al od tada na tu adresu više ništa ne naručujem jer je očito lik idiot. Uglavnom netko je rekao da napišeš broj stana i kat i onda mora pozvoniti na vrata, no onda sam negdje pročitao da ni tada ne mora, jer oni kao ne dostavljaju pakete već pisma :conf:
Eto, valjda sam ti pomogao

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 14 tra 2015 18:26 

Odi dolje i izgalami se na njih ili na postara kad ga vidis...zapravo imas pravo al to je ave sistem rekla kazala,tako da...al ako se izgalamis imat ce te na umu ubuduce...

Povratak na vrh

PostPostano: 14 tra 2015 18:32 

Dentex je napisao:

Shvacam tvoju frustraciju. Kod nas u hvaru nismo godinama dobivali pakete na vrata, nego ceduljicu, a u zadnjih 2 god je popularno i da hp ekspres ostavi ceduljicu, ne uvjek ali u vecini slucajeva. Neki ce se cudit ili ne vjerovat ali ozbiljno vam kazem.... Tuzio se, galamio, pisao prituzbe ali sve za k..

Evo meni najdraza:
Dodem sa ceduljicom u postu predignit paket, a zena kaze da je paket u postara. Pa dobro ali na cedulji pise da dodem podignit paket od 19 do 21 h, ja sam tu a paketa nema. a zvat cu ga i provjerit di je. nakon 5 min, on vam je u milni (mjesto 5 km od hvara) ceka zenu da se probudi da mu da oib da bi mogao u tele2 produljit ugovor u njeno ime :joj:

druga prica isti postar:

naruceno sa ebaya neki k. treking kaze da je u posti, ja u postu nema paketa. proslo par dana nema ni cedulje a treking kaze da je u posti, ja u postu paketa nema. proslo jos tjedan dana ista situacija. kontaktiro covjeka koji mi je slao paket i kaze da ce poslat novi, aj ok. nakon 3 tjedna doso zuti listic i ja u postu po paket kad tamo zena mi daje dva paketa. ja pitam kako su ga nasli nakon 5 tjedana a ona mi kaze da je postar (tjekom smjene) iso doma u milnu na rucak i da je ostavio par paketa u garazi da ih nemora nosit nazad i zaboravio na njih.

eto to vam je hp :/

Evic VTC mini®

Atty:
Kayfun V4®
Aromamizer RDTA®
Taifun GTA2

Povratak na vrh

Naslov: Re: Re:
PostPostano: 14 tra 2015 19:06 

Wicked vape je napisao:
Dentex je napisao:

Shvacam tvoju frustraciju. Kod nas u hvaru nismo godinama dobivali pakete na vrata, nego ceduljicu, a u zadnjih 2 god je popularno i da hp ekspres ostavi ceduljicu, ne uvjek ali u vecini slucajeva. Neki ce se cudit ili ne vjerovat ali ozbiljno vam kazem.... Tuzio se, galamio, pisao prituzbe ali sve za k..

Evo meni najdraza:
Dodem sa ceduljicom u postu predignit paket, a zena kaze da je paket u postara. Pa dobro ali na cedulji pise da dodem podignit paket od 19 do 21 h, ja sam tu a paketa nema. a zvat cu ga i provjerit di je. nakon 5 min, on vam je u milni (mjesto 5 km od hvara) ceka zenu da se probudi da mu da oib da bi mogao u tele2 produljit ugovor u njeno ime :joj:

druga prica isti postar:

naruceno sa ebaya neki k. treking kaze da je u posti, ja u postu nema paketa. proslo par dana nema ni cedulje a treking kaze da je u posti, ja u postu paketa nema. proslo jos tjedan dana ista situacija. kontaktiro covjeka koji mi je slao paket i kaze da ce poslat novi, aj ok. nakon 3 tjedna doso zuti listic i ja u postu po paket kad tamo zena mi daje dva paketa. ja pitam kako su ga nasli nakon 5 tjedana a ona mi kaze da je postar (tjekom smjene) iso doma u milnu na rucak i da je ostavio par paketa u garazi da ih nemora nosit nazad i zaboravio na njih.

eto to vam je hp :/

Ja bi prije rekao to je Hvar :D :D ;)

"zašto kad pet puta kliknem na fajer tipku, mod više ne radi"

Povratak na vrh

Naslov: Re: Poštar poštar - mozak mu nije oštar
PostPostano: 14 tra 2015 19:14 

MOžda ne baš primjeren način rješavanja stvari, al prije jedno mjesec, dva čekao sam paket sa fastecha(više stvari) i za divno čudo, paket je stigao u Zagreb za 7-8 dana, neznam točno, al otprilike toliko, i onda da čudo bude veće propustilo ga na carini bez da mi opale pdv iako je sadržaj bio u rangu za pdv, al ipak ne za carinu, a iz Zagreba proslijeđeno prema meni sutradan. Znaći sve kao po špagi i u rekordnom roku, a onda je paket došao u poštanski ured u mom gradu i kreće ruganje logalnog poštarčića. Dakle, prvo dva dana stoji paket u lokalnom poštanskom uredu bez ikakvog ažuriranja statusa pošiljke, pa onda na trakingu još tri dana za redom piše pokušaj dostave na adresu nije uspio...pa onda dođe vikend... Međutim tih dana mi je žena imala gripu i bila cijelo vrijeme u kući. I onda mi je dop..... Zvao sam direkt središnjicu u Zagrebu te podnio pritužbu da poštar već danima šeta po kvartovskim birtijama sa mojim paketom(što je bila istina) i onda ga na kraju smjene vraća u poštanski ured, onda sam zvao poštanski ured u svom gradu i također podnio pritužbu i još na neke telefone pošte koji su mi izgledali ok za to, kao i na sve e-mail adrese za korisnike... Za to mi je trebalo oko sat vremena. Sljedečih sat vremena su mene zvale tri, četiri osobe iz pošte te mi se izvinjavali da je 50% djelatnika na bolovanju, da je dečko na zamjeni pa se ne snalazi itd... Pola sata nakon toga me pozvala moja žena i rekla da je poštar došao i donio paket.
Znam da nije bilo lijepo od mene, al sam puko od takvog ponašanja... Pa mi plačamo tu uslugu, nije to njihov dobrotvorni rad da nam dostave ili ne dostave ovisno o raspoloženju...

Povratak na vrh

PostPostano: 14 tra 2015 19:19 

Moj poštar uvijek sve donese. I to zato jer je siguran da će nekog biti doma. A nosi i nenormalno velike pakete pa se vrati u poštu po još.

Danas mi je dva puta nosio pakete jer je u pošti vidio da ima nešto za mene ali prvi puta nije mogao sve ponesti. Žutu ceduljku nisam vidio odavno. Mogam naglasiti kako se ne radi o uobičajeno dobrom službeniku nego o izuzetno dobrom. A pomaže i to što mu i ostavim tringelt ponekad.

Overseas i UPS mi ne znaju naći adresu. Objašnjenje je da živim na problematičnoj lokaciji. Nije mi jedino jasno kako je problematična ulica sa 80-tak brojeva.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 tra 2015 19:26 

Dentex je napisao:

Teta u pošti mi je rekla da ako na paketu piše broj stana da je poštar dužan mi donest na vrata i pozvonit. Isprobao. Od kad pišem broj stana uredno poštar pokuca na vrata i čeka. Do tad sam dobivao žute papiriće. Govorim za Rijeku gdje ne znam poštara, ali ćemo se upoznat :D
Na Krku, ako je domaći poštar, uvijek donese, al ako je neki na zamjeni donese žuti papirić pa odem 5min do pošte, nikakav problem

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 14 tra 2015 19:45 

Gle, meni nebi bio problem otic do poste, pogotovo po ovakvom lijepom vremenu prosetat, problem mi je cekat drugi dan jer ovaj ne mogu pokupit i problem mi je sta onda ne moram slat preporuceno..
Sutra idem do poste, dobit cu broj postara, zalit cu se pa sta bude.. I kazu mi starci da su i njima tak papirici dolazili
Trek je lijepo reko, ne volontiraju nego su placeni za poso preko nas koji placamo njihove usluge..
Buje jbg, moja zgrada je mala i nemamo brojeve stanova, ima par katovaba na svakom katu su po dva stana tak da ga fkt ne mogu razumjet..
A pazi ovo, neki dan dosla mi dva paketa, naocale sa ebaya za dolar i pol, a u drugom malo veca cifra u vaperskoj opremi i ostavi pakete kod susjeda jer nikog nije bilo doma.. A kad neko bude doma onda corak

Povratak na vrh

PostPostano: 14 tra 2015 20:07 

Valter je napisao:
Moj poštar uvijek sve donese. I to zato jer je siguran da će nekog biti doma. A nosi i nenormalno velike pakete pa se vrati u poštu po još.

Danas mi je dva puta nosio pakete jer je u pošti vidio da ima nešto za mene ali prvi puta nije mogao sve ponesti. Žutu ceduljku nisam vidio odavno. Mogam naglasiti kako se ne radi o uobičajeno dobrom službeniku nego o izuzetno dobrom. A pomaže i to što mu i ostavim tringelt ponekad.

Overseas i UPS mi ne znaju naći adresu. Objašnjenje je da živim na problematičnoj lokaciji. Nije mi jedino jasno kako je problematična ulica sa 80-tak brojeva.

Tuci se nogom u dupe :D sve bi dao da imam upola dobrog postara ko sta ti imas. A overseaz da ne spominjem. Mestar parkira u gradu (treba posebna dozvola za ulaz u grad autom koja kosta 70 kn) i zove na mob da u sljedecih pola sata dodem po paket jer on mora ic na trajekt, u protivnom moram cekat par dana dok opet ne dodu na otok. i uopce mu nije bitno sta sam ja na selu i sta mi treba 45 min da dodem u hvar I tako svaki put izgubim vremena, goriva i para za parking (15 kn sat) da bi doso do svog paketa :/ S UPS-om jos nisam imo iskustava.

Evic VTC mini®

Atty:
Kayfun V4®
Aromamizer RDTA®
Taifun GTA2

Povratak na vrh

[ 76 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.