Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 stu 2017 01:52. Sada je: 23 stu 2017 01:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Chefsvapor shipping bezobrazluk
PostPostano: 23 lis 2015 18:21 

razdor je napisao:
to ti je moderni customer service, oni iz sandsmodsa ni nakon mjesec i pol nisu poslali narudzbu, a naravno da na mailove ne odgovaraju... jos je zajeb sto nije bilo moguce platiti preko paypala, pa se mos *ebat...

razdor, kad ti napokon i posalju..onda narednih mjesec dana neces znat apsolutno nista o paketu(za k.... ti tracking) :zu: bas kao i ja :joj:
SandsMods :finger:

Povratak na vrh

PostPostano: 23 lis 2015 20:06 

Oces reci ako mi ikad posalju :zu:
Vulja sorry na off topicu

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 23 lis 2015 20:47 

Evo kulminacija,javili se danas napokon,u bezobraznom tonu,da sam trebao dobit tn automacki i neznaju di je zapelo,da oni pokusavaju saznat u cem je problem vec dva dana (mos mislit), i da mi dzabe prijetnje jer ce otezat i produljit refund (napisao da hocu jos danas tn ili otvaram dispute na paypalu zbog tn-a kojeg nisam dobio)...vratili pare uglavnom isti tren kad su i odgovorili na mail

Zanimljivost,napisao im da hocu tn jer sam ga platio,nije stvar i da dodje posiljka al hocu tn kad me kostalo 5£ vise (logicki)...a oni na to kazu nakraju da neznaju dal ja to znam al taj veci shipping za tracked nejde njim nego royalmail..vauuuu,to nisam znao,mozda da su mi dali tn mozda bi i povjerovao...nikad vise posla s njima!!!

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 29 lis 2015 10:55 

Ipak prici nije kraj...jucer stigao paket,izgleda da su zaboravili poslat sa tracked jer nisam nasao tn na paketu,kontaktirao ih da im javim da je stiglo i da sam im voljan platit preko paypala al umanjeno za trosak tn-a...i nek ubuduce paze na moje narudjbe:D i jos mi jednu krivu aromu stavili,al kaj cu sad s njima...mozda ipak opet od njih narucim,al kad nebude hitno

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2015 11:16 
Moderator

hm...chef's vapor je izgleda još jedna od zanimljivih firmi koja ide na moju crnu listu...

Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2015 11:34 

fek0 je napisao:
hm...chef's vapor je izgleda još jedna od zanimljivih firmi koja ide na moju crnu listu...

reko sam sam sebi prvi i zadnji put da od njih naručujem, al kad sam uspio sad rijesit nabrzaka to s njima (u roku 4 dana), zašto ne opet...ionak je rok 4-7 isporuke tako da ih brzo mogu zajebavat:D

Povratak na vrh

[ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: