Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 27 vel 2020 15:47. Sada je: 27 vel 2020 15:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Zrnca mudrosti
PostPostano: 15 stu 2011 17:04 
Moderator

Znao sam,DODOje Jahve.Svi ostali smo bijednici, jadnici, ....ma ima toga još.slika

Povratak na vrh

PostPostano: 15 stu 2011 17:05 

Dado, dado.... tko te ne zna preskupo bi te platio!

Povratak na vrh

PostPostano: 15 stu 2011 18:00 
Administrator

Ptichicaa je napisao:
Šta se tiče love, još uvjek živimo u društvu koje očito potcijenjuje žene i za isto radno mjesto dobivaju manju plaću od muških

Feministice na sve strane vrishte ovakvu izjavu, ali zna li tko bar jedan primjer?
Itko?!?

BTW. Placa za isto radno mjesto ne znaci puno, bitni su rezultati.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 03:40 

Kinta je napisao:
Ptichicaa je napisao:
Šta se tiče love, još uvjek živimo u društvu koje očito potcijenjuje žene i za isto radno mjesto dobivaju manju plaću od muških

Feministice na sve strane vrishte ovakvu izjavu, ali zna li tko bar jedan primjer?
Itko?!?

BTW. Placa za isto radno mjesto ne znaci puno, bitni su rezultati.

Na primjer ja i kolegice na bivšem poslu. Muški su radili samo ujutro ''jer je njihov posal teži'' a mi popodne i noćne. Završili smo tako da smo nakon nekog vremena morale obavljat na kraju noćne smjene taj njihov jutarnji ''teški posal'' tako da oni ne bi radili ništa a za tu jutarnju smjenu koja je i satnicom bila kraća su svejedno imali 2000kn veću plaću. Samo zato jer su muški. By the way, 1. dan kad sam došla na taj posal mi je jedan prišao i rekao '' Žene su niža vrsta, jel ti to jasno? Sad kad to znaš, možemo počet pričat''. Toliko o tom mom iskustvu a kladim se da ima toga koliko oćeš samo šta svi šute. :minus:

CHROMEX je napisao:
Sad sam od Tare dobil :shake: :shake: :shake: :shake: , he žemske družite se , a mi bumo sami išli po bolnicama, kazalištima, nedo bog po birtijama.
BTW smisao života slika

Tara, Tara, Tara, Tara toooooooooo! Mlatni nogon! Jače! Tooooooooo! Goooooooool!
:sanja:
Smisao života: šaraj hijeroglife po gradskim zidovima, da i pituri ća zarade :belj:

D@DO je napisao:
Ptichicaa.. ja nisam ko ovi neki jebivetri ovdje! :)

I moja woman zarađuje više od mene, jer ja ne zarađujem ništa!

Ja nju cijenim i poštujem i sve joj hoću pokazati kako se radi, tako da ona sama može sve napraviti. Ali neće slušati, pa moram i ja koji put popizditi. :joj:

Pomalo, nać ćeš i ti koji job. Ma znala san ja da si ti dobar čovik a ostalo je lako, dođe samo od sebe. :hug: Takvi je i moj, objašnjava mi i kad oću i kad neću slušat. Ne kuži da nisam talentirana za fiziku i strujne krugove ali uporan je, a dobro je to, uđe u glavu nešto korisno i najvećem antitalentu kad mu ima ko lipo objasnit.

CHROMEX je napisao:
Znao sam,DODOje Jahve.Svi ostali smo bijednici, jadnici, ....ma ima toga još.slika

Kaj si ljubomoran. Nije toliko teško bit dobar, drag i pažljiv prema ženi...Uzvati ona duplo. Hm.... Probaj koji put, osijećat ćeš se bolje, ne moraš ni reć, ne moramo mi sve znat. :hi:

Ma to ti je ka i s biljkom, kako siješ, tako žanješ. Ne zaboravi ni zalit. Sad bi ti stavio dodatak: ''ne zaboravi ni pognjojit''. :hamm:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 09:36 
Moderator

He,he prijateljstvo je ko biljka, ako ga ne zalijevaš (PAN-om) umire, tako i ljubav ako ne gnojiš ...neću dalje.
DODO je finjak, ja nisam pa ne moram prema ženama gledati sa te strane.JA ŽENE OBOŽAVAM, naravno tuđe.
Što se tiče odnosa na poslu- moj prvi je bio pripravnik operater u Hidroelektri. IBM 3, diskovi teški sto tona, rad u 3 smjene.POGODITE KO JE BIL ŠEF-ica?
Jebala nas svaki dan, pa sam nakon probnih 12 mjesesi pobegel.A KAJ sad bute žemske rekle, moooobbbiiinnnng?

Posle sam završil u Radovljici kao predavač (IBM, Intertrade ), ko je najviše bio po tečajevima? Imate dva puta pravo pogađati. :zvoncica:

Naravoučenije: žemske ne kakajte, odite v kuhinju (mojoj je to zabranjeno), pa radite svoj posao koji vam je Bog dao. :hug:slika

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 10:09 

Ptichica, na žalost moram pobiti tvoju teoriju da su žene manje plaćene za iste poslove... ja gdje god sam do sada radila bila sam plaćena više od muških kolega... al to samo zato jer sam bila puuuno sposobnija od njih (naravno).

A i nemoj vjerovati svemu što Chromex kaže.... dobar je on muž, ponekad i predobar (obrati ono da je meni zabranjen ulazak u kuhinju... što više reći :) .

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 18:18 
Administrator

Ptichicaa je napisao:
Na primjer ja i kolegice na bivšem poslu. Muški su radili samo ujutro ''jer je njihov posal teži'' a mi popodne i noćne. Završili smo tako da smo nakon nekog vremena morale obavljat na kraju noćne smjene taj njihov jutarnji ''teški posal'' tako da oni ne bi radili ništa a za tu jutarnju smjenu koja je i satnicom bila kraća su svejedno imali 2000kn veću plaću. Samo zato jer su muški. By the way, 1. dan kad sam došla na taj posal mi je jedan prišao i rekao '' Žene su niža vrsta, jel ti to jasno? Sad kad to znaš, možemo počet pričat''. Toliko o tom mom iskustvu a kladim se da ima toga koliko oćeš samo šta svi šute. :minus:

Pa gdje si to pobogu radila i koja crna sila te natjerala na to? Na izdrkavanja sefova smo svi navikli ali i oni znaju gdje je granica. Ali da me radni kolega zajebava ... Mogu si zamislit sto bi mu Tara napravila he he ...

No svejedno, nismo mi zenomrsci nego samo stavljamo stvari na svoje mjesto. Sve je vrlo jednostavno, ali trazi jako puno pisanja da bi se razumljivo objasnilo.

Mozemo se mi zajebavat oko toga ali istinito je ono ˝sto muskarci traze od svojih zena˝ - dovoljno sexa i da ne prigovara previse. Forum ispada zenomrzacki (kak se pise ovo?!) zato jer su memberi muskarci u dobu kad ih sex i ne zanima previse. Zbog cega treptanje okecima ne pali, a zene su nenavikle da im ne djeluje jedno od vaznih oruzja. Muskarce se optuzuje da razmisljaju donjom glavom ... hm zene budite sretne zbog toga. Jer da mushko razmislja gornjom glavom nebi ni ozenio vrishtajucu azdaju koju ima doma. Naravno kod mladjih mushkaraca opjevana vaginalna manipulacija itekako pali. Pametna zena ce iskoristiti ˝sedam godina vjernosti˝ da bi cvrsto zavezala svog telca koji sam gleda samo medju noge za sebe, i usput razviti i svoje druge vrijednosti. A one ce joj kasnije jako dobro doci. Ona malo manje pametna zena ce profuckati tih sedam godina ili sto je jos gore uskracivati sex. Ceste glavobolje drasticno smanjuju sedmogodisnji gratis period.
Jel sad malo jasnije?

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 18:58 
Moderator

Nemam pojma kako je ova tema došla tu, ali nema veze.
Meni jedna od najdražih žena je naravnoslika, ali 7 godina nije dosta, žene vole puuuuuuno više :angel:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 19:51 
Administrator

CHROMEX je napisao:
ali 7 godina nije dosta, žene vole puuuuuuno više :angel:

Pametna zena moze dobiti puno vise. Ali za to nije dovoljno razlijati se po krevetu pa u jednu ruku sendvic a u drugu vecernjak. Treba malo rada i puno razmisljanja sve u cilju postizanja dugorocne koristi.
Joj da ja imam picku.
:joj:

Povratak na vrh

PostPostano: 16 stu 2011 20:07 
Moderator

Joj da ja imam picku.
:joj:

JA BI BIL BOGAT :hi:

Povratak na vrh

[ 54 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]