Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 tra 2017 22:47. Sada je: 30 tra 2017 22:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Kazna za prebrzu voznju i alkohol
PostPostano: 13 ruj 2016 02:05 

Pozdrav ekipica, posto tu ima ljudi sa svakakvim iskustvom zanimaju me korisni savjeti za moj slucaj. Cilj je naravno izbjec kaznu ili ju smanjit kolko je moguce. Situacija je ovakva.

U 11 sam se naso sa frendovima i popio pramen 0.5 jedan. Oko 1 su me zaustavili sa palicom zbog prebrze voznje, cesta je bila prazna a oni taman ispred semafora stajali i ja malo pozurio da ga uvatim dok je zeleno, njih naravno nisam skuzio na vrijeme. Ovo mi je drugi put u zivotu da su me tak zaustavili i malo sam se stisnuo bio jer nisam mogo nac prometnu u autu od starog. Dok sam ja kopo po papirima i trazio on me pito jesam kaj pio a ja po defoltu reko da nisam. Na to je izvadil dreger (prvi put u zivotu puho) i ja napuho 0.2 sto mi nije jasno kak al ajde.. Onda sam reko da sam popio oko 11 pivu jednu a on u zapisnik napiso dvije, sto sam naravno doma tek skuzio. Nisam iskreno te papire ni cito jer mi je cilj bio sam doc sto prije doma.
Brzina je bila oko 80km/h di je 50 ogranicenje, kaze kazna 1000 kuna ako sad platim pola. Za alkohol kaze 700...
Ugl potpiso sam sve kaj su mi dali sam da me puste doma. I sad mi frend kaze da mi to nije bilo najpametnije al nisam znao ni da imam opciju ne potpisat.
Vozacka je ostala kod njih, rekli su da nakon 6 sati dodem po nju u heinzlovu, jel to znaci da nisam osto bez nje ili? Mladi vozac sam, 22 god imam...

Ovo je kaj su mi dali od papira i rekli da ce mi kazna doc doma. Ugl, jel se mogu na ista zalit ili da placam?

Hvala puno svima koji se oglase :)

slika

slika

slika

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kazna za prebrzu voznju i alkohol
PostPostano: 13 ruj 2016 02:16 

Kako bi se reklo, drot te namagarcio posteno :zu:. Cekaj da ti dode kazna doma i imas 8 dana pravo na zalbu. Naravno, zali se na ovaj dio sa 2 pive. Na brzinu se mozes probat zalit ali to je to,trsko da bu proalo, vozio si brze neg treba.
E sad, ili bus platio po pol kazne u roku 3 dana, ili bus se zalio na puni iznos. Na tebi je.
Ne postoji u hrvatskoj to na sto se nemozes zalit

A sad budimo iskreni. Nakon 2 sata napuhat 0.2 od jedne pive... Tesko, nemas 7 godina i 14 kila, priznaj da si popio 2 :zu:

Puhal sam prevec puta, pa znam da nije moguce. Doduse, uvijek postoji mogucnost da dreger ne valja, tj nije bazdaren, sto mozes navest u zalbi pod svoju sumnju kako si napuhao...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 02:33 

Rossi je napisao:
Kako bi se reklo, drot te namagarcio posteno :zu:. Cekaj da ti dode kazna doma i imas 8 dana pravo na zalbu. Naravno, zali se na ovaj dio sa 2 pive. Na brzinu se mozes probat zalit ali to je to,trsko da bu proalo, vozio si brze neg treba.
E sad, ili bus platio po pol kazne u roku 3 dana, ili bus se zalio na puni iznos. Na tebi je.
Ne postoji u hrvatskoj to na sto se nemozes zalit

A sad budimo iskreni. Nakon 2 sata napuhat 0.2 od jedne pive... Tesko, nemas 7 godina i 14 kila, priznaj da si popio 2 :zu:

Puhal sam prevec puta, pa znam da nije moguce. Doduse, uvijek postoji mogucnost da dreger ne valja, tj nije bazdaren, sto mozes navest u zalbi pod svoju sumnju kako si napuhao...

Pa reko bi valjda tu da sam popio dvije al sam fkt popio jednu.
Kaj se tice dregera i pise na zapisniku da su moguca odstupanja 0.1 i onda pise da mi je izmjereno 0.1. Jebote 0.1 :@ nikad ne vozim pijan, nit pijem kad vozim al jebemu mater mislio sam jedna piva sa razmakom 2 sata nebi trebala bit problem... I po obicaju krivo sam mislio hahah
A vozacku ce mi vratit normalno?

Znaci ak sam dobro shvatio, ako idem na zalbu gubim mogucnost placanja popola? I jel to popola vrijedi od dns ili od dana kad mi je kazna urucena? Iii kolko otprilike treba kazni da dode na kucnu adresu, jer moram ganjat postara da mi nebi slucajno to doma ostavio, u suprotnom ste mi pozvani na sprovod hahah

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 03:10 

kada ti vrate vozacku mozes voziti dok ti ne stigne doma obavjest da je oduzeta a sto se tice zalbe mozes riskirati i zaliti se pa viditi koliko ce ti smanjiti kaznu ili platiti odmah pola(u roku od 3 dana od kad ti je kazna urucena) (ili ako to jos vrijedi 2/3 u roku od 8 dana)
EDIT: morati ces ganjati postara jer znam daje nekim prijateljima trebalo preko godinu dana da im oduzmu vozacku i stigne kazna a nekima i relativno brzo( oko mjesec dana)

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 08:08 

kakve mrtve veze ima da li u zapisniku stoji da je popio jednu pivu ili 15, ako je napuhano 0,2?
Ne baljezgajte gluposti. Plati kaznu odmah, imas 50% popusta. Ako se zalis izgubiti ces vrijeme i platiti ces punu kaznu na kraju price

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 08:16 

Tesko da žalbom možeš smanjit više od tih 50%. Vjerojatno je najbolje da platiš odmah tih 50% manje.
Nema veze količina kako je Rain rekao, izmjereno ti je 2 promila i tak si potpisao. Iskreno, i meni čudno da si toliko napuhao, al jbga, potpisao si da jesi...
A brzinu si imao i to nebreš izbječi.

P.S. do kolko godina vrijedi taj zakon o 0 promila? kaj to nije bilo do 21 god?

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 ruj 2016 08:24 

Plati pola,kriv si ko kuca....ak ces se zalit mozes trazit nest na temelju toga ak nisi do sad kaznjavan, mozes dogovorit na rate al pitanje kolko se isplati ner ces mozda platit vise nego da pola

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 09:08 

Fyla je napisao:
Tesko da žalbom možeš smanjit više od tih 50%. Vjerojatno je najbolje da platiš odmah tih 50% manje.
Nema veze količina kako je Rain rekao, izmjereno ti je 2 promila i tak si potpisao. Iskreno, i meni čudno da si toliko napuhao, al jbga, potpisao si da jesi...
A brzinu si imao i to nebreš izbječi.

P.S. do kolko godina vrijedi taj zakon o 0 promila? kaj to nije bilo do 21 god?

Do 24 vrijedi to ko mladi vozac.

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 09:40 
Moderator

30kmh preko ogranicenja u naseljenom mjestu
Imao si alkohola
Mladi vozac

=

1000kn kazna za brzinu
700kn kazna za alkohol
1-3 mjeseca bez vozacke

= popusio si.

Mogucnosti

1. Plati sve po pola i ustedi 850kn i budi bez vozacke mjesec dana
2. Zali se , i nadaj da ce ti to proc, al tehnicki nemas se na kaj zalit.
3. Odi u policiju po svoju vozacku, i pitaj policajce sta da napravis, slazes se sa svim kaznama, da glup si bio, i da naucio si lekciju, al vozacka ti treba, posto povremeno radis u piceriji kao dostavljac, a student si i nemas prihode. Pa vidjet sta ce ti rec. Oce decki ako si normalan pomoc.

Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwar
instagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/
facebook : https://www.facebook.com/sashasedmak
web: http://baby-viking.com

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 13 ruj 2016 09:59 

kako je meni objasnjeno, ako se oces zalit, ne smijes nista potpisat. Potpisom ovjeravas da se slazes sa svime sto je policajac napisao. Za ubuduce, nikad ne potpisuj nista sta nisi procitao

Vtwo mini + uta, zero mini + sfera

Povratak na vrh

[ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: