Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 27 vel 2017 07:26. Sada je: 27 vel 2017 07:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Dimilica.com
PostPostano: 04 lip 2016 08:43 

Evo da pohvalim gulag, odlicna tekucina. Tek sam sad popario cijelu bocicu i uistinu je odlicna. Taman anisa koliko treba. Kad poparim ostale javim kakve su.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 22:57 

za ove journey tekucine, jel moram svih 10 istih uzeti da ih dobije po 19 kn ili moze mix
edit
moze se brisati ovo, moze mix

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 12:50 

Prvo moram pohvaliti ekipu iza dućana,super uslužni,trude se ljudi,cijene i asortiman odlične. Sve što sam naručio,dobio. No htio bih skrenuti pažnju ako tko iz dimilice čita,na to da malo češće ili updejtaju stranice ili stave obavijest na naslovnu ako im nešto od robe kasni s dostavom. Iako promptno mailom jave da nečega nema ili nešto kasni,bilo bi korisno unaprijed znati prije naruđbe.

Konkretno,naručio nešto sa stranice,prođe naruđba ok,jave ljudi da toga nema i odmah ponude zamjenski slični artikl ( :plus: za korektnost i ažurnost). Mislim da bi bilo jednostavnije zaljepiti na web obavijest u stilu-artikli trenutno nedostupni,ili artikli u dolasku kroz par dana i onda atachat file sa nedostupnim/u dolasku artiklima.

Eto,samo mali prijedlog. Inače super dućan i samo tako nastavite :)

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 14:23 

nissser je napisao:

Konkretno,naručio nešto sa stranice,prođe naruđba ok,jave ljudi da toga nema i odmah ponude zamjenski slični artikl

nisam narucivao kod njih nista ali svejedno.. po meni to nije u redu. nemos mi naplatiti nesto i onda nuditi zamjenu. da sam htio zamjenu narucio bi zamjenu. to je samo gubljenje vremena

slika
http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 14:53 

Desi se, desilo se par puta. Na žalost nemamo lokalni web server koji je direktno povezan na bazu da se automatski refresha stanje u momentu kada se proda. Refresh ide jednom dnevno.
Također nemamo niti stotine tisuća kuna zaliha pojedinih artikala pa se eto dešava da se proda zadnji komad ujutro a kupac preko weba naruči popodne i eto problema.

Te probleme rješavamo na način da odmah kontaktiramo kupca, ponudimo obavezno artikl u drugoj boji i eventualno, ako smo u mogućnosti, povoljniju cijenu :) tako da nadoknadimo potencijalni gubitak vremena.

Također se desilo i:
- krivo slanje robe - takvu situaciju rješavamo da odmah besplatno pošaljemo ispravnu robu.
- zaboravili smo poslati robu tjedan dana a kupac je platio, tu smo odmah poslali robu uz prigodni poklon
- desilo se i da se kupac najavio da će doči po proizvod no na žalost naletio je na zatvorena vrata, iako na kraju nije ništa kupio kod nas već kod konkurenta (nije platio unaprijed) dobio je na poklon 50ml tekućina po izboru

Tako da nismo bez grijeha (i grešaka) no ispravljamo ih na najbrži mogući način :)

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 14:55 

BTW danas smo baš objavili akciju gdje smo doslovno "ubili" cijene - svi proizvodi na akciji su na naslovnici http://dimilica.com/

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 13 srp 2016 14:57 

I meni je tako bilo, vratio sam se na mtm, za ove 3 god nikad tako nije bilo. Narucim, taj dan posalju, sutradan popodne pokupim na tisku

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Povratak na vrh

PostPostano: 13 srp 2016 18:56 

Desi se,shvaćam. Kažem,kontaktiraju promptno i ponude zamjenski artikl. Bez prisiljavanja na išta. Ja se držim plati i nosi sistema,tako da robu platim kad preuzmem i zato mi nije problem ako se dogodi da se nešto promjeni. Isto tako,showroom mi je blizu pa se odšetam lagano do tamo. Ako nečeg nema,nema. Ovo gore je bila samo sugestija zadovoljnog korisnika. :)

Pozitivno iskustvo,nedavno naručio arome i bazu,i proizvođač kasnio s bazom. Pokupio ostalo,ostavio broj i kad je došla baza,ljubazna djelatnica me nazvala da je došla baza i otišao ju pokupiti. :plus:

Shvaćam da količine koje imate nisu velike i da se može dogoditi da netko kupi zadnji primjerak ujutro,netko naruči popodne i skužite da nemate. S obzirom na tržište,nema ni smisla imati veliku zalihu robe na skladištu,pogotovo ne one koja se ne prodaje u većim količinama,tj nema brzi turn over nego stoji duže vrijeme. Sve to ima smisla s poslovnog stajališta.

Ukratko,zadovoljan i za sad mi je to go to dućan.

Povratak na vrh

PostPostano: 21 kol 2016 12:18 

Što je sa stranicom? Samo privremeno ili?

Povratak na vrh

PostPostano: 22 kol 2016 16:42 

shellsh0ck je napisao:
Što je sa stranicom? Samo privremeno ili?

Stranica je deaktivirana neplanirano a razlog je hakerski napad koji je koristio jedan od modula koji očito ima sigurnosni propust te ga koristio za slanje nepotrebnih spam mailova naših proizvoda :)

No isto tako i nije neka tajna da sam odlučio ugasiti (ili prepustiti nekome) projekt dimilica.com i to iz više razloga.

Projekt dimilica je zamišljen u startu kao maloprodajni kanal e-tekućina druge tvrtke koja je u mom vlasništvu - Aeon (Journey tekućine). Nismo očekivali da će taj projekt dimilica toliko krenuti s obzirom na veliku konkurenciju no počeo nam je oduzimati izuzetno puno resursa da se ne stignemo baviti primarnim programom tvrtke - tehnička zaštita a niti samim razvojem tvrtke Aeon.

To je u principu jedini razlog gašenja - jer rađe biram Aeon s obzirom da su nam se otvorila neka vrata stranih tržišta i jednostavno ne stignemo sve.

Povratak na vrh

[ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: