Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 22 lis 2017 17:44. Sada je: 22 lis 2017 17:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Kjubiranje na vejpu
PostPostano: 09 ožu 2016 14:45 

Elem da.... prokleto preseravanje pubertetlije me dovelo da od svoje 15. godine uredno kurim kutiju marlbora dnevno. A mora bit marlboro, kak bu mala znala da si užical više od pet banki od staraca i da joj taj dan moš priuštit koktač i slatkač za razliku od onog folera iz prvog de razreda koji olfo nove šelsice zaradio ribanjem ograde roditeljske vile. Ma moš si mislit.....

I tak ja sve to nekaj bi - nebi ostavil iako razloga milijun. Počel sam spazme dobivat, budil se u 3 ujutro bez zraka, prolazilo i po par dana, a da se ni zjevnuti nemre. Nikako duboko udahnut.
....i sećam se kaj da je jučer bilo. Idem sa šljake iz T-Mobile call centra na Ozaljskoj i pravo u onu trafiku po jedan automatski set s "povuci pa hiti" refilima. Trajala je ta ljubav ravno do tramvajske stanice kad sam uz par gregorijanskih kalendara skinul bar pol svetaca starog i novog zavjeta paleći friško otvorenu "bijelu mašu" uz gruntanje kak sam za tih 100 ćuna mogel i nekaj lepše kupit, bar nove čehla u CeUndA.

Onda dugo niš sve tamo dok se u, rekel bi frend, Avenija malu nije otvoril onaj neki šmensi štand s nekim blisterima. Svi počeli brijat na te blistere. Blister moraš imat nema kaj. Koji mrtvi vrag je blister?!? Naravno pričamo o kineskom poluproizvodu, famoznoj egici umotanoj u plastiku i prodanoj po nemalih 220 ćuna. Stavim ja par kapi USA mixa, jer je to bila tada jedina tekućina kaj si smel uopće reć javno, i onak probam parit. Zdržal sam ravno 3 dana. Mislim da je pijana momačka kumovala povratku na famoznog 15-godišnjeg životnog suputnika, bijelog marlbora. I onda opet niš jedno godinu dana. Kategorički sam odbijao vejpanje i sve proizvode tog tipa, čak bio i među onim "to ti je veće smeće od pljugi i ak buš pušil, puši kak spada" tipom debila.

I tak naletim na frenda s faksa (jer u hrvaCkoj moraš imat faks, bar ekonomiju, pa makar upisal i s trideset....) koji mi je doslovno uvalio iStick 30w i taifun.

TADADADAMMMMM

Ljubav je rođena. Otvorilo mi oči. Eureka, aleluja, allah uakkbari, mazel tov i slično..... Nikad više niti jedna nikad rekao sam si. Ovo je to.
Ali drekec, razvod, sprovod.... Zadimih ja još pokoju, ali mojoj pušačkoj ovisnosti je odzvonilo. Nikad se više nisam uspio vratiti smrdušama ma koliko ja to želio ili me zgađalo. Jednostavno lung inhale je ono u čem sam se ja pronašao. Nema te cigarete koja ti to može priuštit. Iako ljudi vele nema više smrada i žene su sretne...bla, bla.... Meni to nikad nije bilo bitno. Od smrada nitko nije riknul (dobro, osim ako ne dolazi u obliku ciklona B, ali to je već druga tema)....

Bitno je da nemam problema s disanjem, uživam u svakom novom setupu, u svakoj novoj tekućini, dobro se osjećam. A onu malu s početka priče, napumpal krelac iz prvog D i uredno ju prebio par puta sve dok socka nije došla i zaključila da su debilčeki oboje i uzela im dete. On u prdekani, ona dostupna za 100€ putem oglasnika. A ja parim i živo mi se ....jelte.... fućka.

Miroslav Dubajić, tri banke....

Zadnja izmjena: Cube; 09 ožu 2016 14:56; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Kjubiranje na vejpu
PostPostano: 09 ožu 2016 14:55 

:rotfl: :dobar:

Ti si malo čudo!

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2016 15:35 

Scandalous je napisao:
:rotfl: :dobar:

Ti si malo čudo!

Čudo ili ne tak je bilo :51:

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2016 15:41 

hahaha izvrstan tekst. kolko god gay zvučalo, čito bi ti kolumnu

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2016 15:52 

Antess je napisao:
hahaha izvrstan tekst. kolko god gay zvučalo, čito bi ti kolumnu

Možda buš uskoro i mogel (čitat, ne bit gay :) ).... Doduše ne kolumnu, već blog, ali više o tome malo kasnije.

Povratak na vrh

PostPostano: 09 ožu 2016 16:59 

LOL

:plus:

Predobro hahaha

Take a break, enjoy the Journey...
Journey - Premium e-liquid by AEON

Povratak na vrh

[ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.