Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 21 ruj 2017 00:00. Sada je: 21 ruj 2017 00:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2014 17:48 

Tako se zove ta vrsta tetovaza, inace su diy, jedna iglom a druga masinom, ono tehnicka olovka i elektromotor :-)
Subjektivno misljenje da bi ih trebalo zabraniti ispod 30 god starosti jer ih vecina kad sazri ne zeli. Da sam imao para kao klinac vjerovatno bi bio kao slikovnica a sad mi to bezze, pogotovo ove moje "zatvorske" ili "mile jna" kako ih inace zovu

Sent from my D2005 using Tapatalk

Povratak na vrh

Naslov: Re: Tetovaze
PostPostano: 20 pro 2014 19:41 
Administrator

E ovo mi se svidja.

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 17 sij 2016 19:13 

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 17 sij 2016 23:44 

nisam protiv tetovaža koje imaju značenje, sam se nebi tetoviro jer mi to nije neka fora..
bi naravno onaj zatvorenički kukasti na ljevoj sisi ali to je genijalno da radiš bezveze
iako mi je i genijalno da sam prije par mj u Cestoradu vido majstora (na lopati) kako ima cjelu ljevu stranu lica išaranu, neke crte koje ja ne raspoznajem. vidi se da je rađeno dok je bio mlad, a sad sa godinama kako se lice mjenja, bore i to, tetovaža postaje nejasna i to je to...
a da ne pričam o djelu HR u kojem ja rado živim i di kad vide tetovažu odma se svi deru vidi vraga maj.u mu u *** je*em retardiranu

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2016 00:14 

svaka tetovaza ima znacenje, pa i samo jedna tockica ;)

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 18 sij 2016 01:46 

Ja radim u ugostiteljsvu konstantno i mogu Vam reč da se situacija u zadnjih par godina drastično promijenila.

Prije si mora sakrivat tetovaže, uvik bit obrijan skroz, nikakva bradica makar ona uredna bila, nikakvi osobnost zaposlenika ama baš ništa.

Međutim u zadnje vrijeme primječujem da poslodavci potiču raznovrsnost osobnosti osoblja.

To mislim u smislu da ako netko ima tetovažu, pirsing, neku ludastu frizuru ili nešto da ne žele da to zaposlenici to sakrivaju i pretvaraju se u klonove.

Sada trenutno imam malu tetovažu na lijevom zapešću(inicijali mlađe sestre) i pričao sam s poslodavcom kod kojeg ću početi raditi kroz narednih mjesec dana baš po pitanju tetovaža(jer planiram počet radit full sleeve) i tog cilog đira a njegov odgovor je bia : "Duje, budi uredan, opeglan, čist i radi svoj posao najbolje što znaš. Ostalo me ne zanima."

Tako da mi se čini da se počinju malo mjenjati mišljenja po pitanju tetovaža, tj da nestaje samo mišljenje o nečijem stilu odjevanja, body decora ili slično več se pridodaje naglasak na efektivnosti zaposlenika u izvršavanju svog posla.

Opet, nije svugdje isto ali to su neka moja iskustva.

Povratak na vrh

Naslov: Tetovaze
PostPostano: 18 sij 2016 01:48 

slika

Eto moja zasada jedina tetovaža.

Povratak na vrh

PostPostano: 18 sij 2016 01:59 

duje to si naletio na takvog poslodavca, mozda njemu ne smeta, ali kad dodu zatucani gosti a ti sa full sleve tetovazom... malo bu drukcije bilo...

Panzer, Hana Modz V3, Kayfun Lite, Taifun GT, Helios, RSST, DID

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 18 sij 2016 02:07 

4 različita poslodavca u zadnje dvije godine. Kolege sa tetoviranim podlakticama i nikad problema.

Gle, uvijek ce biti ljudi kojima smeta i koji to nevole vidit ali yebiga . Ja to gledam na nacin da nezelim da mi neki ljudi koji u mome zivotu nemaju neku ulogu odreduju sto ja smijem ili ne smijem nametanjem njihovog poimanja sto je ispravno ili nesipravno.

Isto vrijedi i za vejpanje, oni koji ne vejpaju ili neznaju nekoga ko vejpa okolo seruckaju i upiru prstom.. hahaha :)

Kad bi barem svi zivili svoj zivot i ne zamarali se da li je susjedova trava zelenija..

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 18 sij 2016 02:23 

Kao nikom ne smeta a promijenio 4 poslodavca u dvije godine:P samo zajebajem naravno;)

Povratak na vrh

[ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: