Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 ruj 2019 14:07. Sada je: 15 ruj 2019 14:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Shield by Baby Viking mods + Wasp nano squonk kombo + VTC6
PostPostano: 28 srp 2018 13:10 

slika
šteta što nitko dosad nije recenzirao ovaj predivni mehanički mod koji me oduševio. napravljen od našeg Saše. prva verzija. ovo radi baš kako treba. oduševljen sam prilagodljivošcu moda. i kako je lagan. kuciste je napravljeno od plastike nekakve štajaznam kakve. one koja se koristi u 3d printerima. još mi nije pao :zu: al čuo sam priče da je dosta otporan :lol:
Znaci...mod sam poslao Saši na preslagivanje posto mi nije radio. a kad je došao nazad...majkemi mislio sam ga dat u prodaju. dobro da nisam. što je prilagodnjivo napišem, kasnije.
daklem
slika

petstodeset (pišem vako jer broj jedan ne radi na mojoj tipkovnici osim kad se sam ne upali :lol: ) je pretpostavljam SS, s rupicom odnosno prvenstveno napravljen za skvonkanje....isto sramota da nemamo recenziju ni jednog skvonk moda iako je to već pošast od godine dana u vaperskim vodama. reko sam si nikad necu nabavit skvonkera ne da mi se ista stiskat plus ne da mi se nabavljat elektronicke skvonk modove jer to crkne a mehanicke koje sam gledao su bili nepoznati proizvodjaci i s voltdropom žešćim. za ovog bi rekao da je "keeper". probao sam ga i s nekoliko attija, radi bez greske, čak bih rekao da nema voltdropa, pario naizmjence na vaporharsku dna40 i njemu...ne vidim neku razliku u snazi parenja. nemam multimetar da izmjerim ali to nije niti bitno. radi. savršeno. onako nekako ko Kintin DME.

unutrašnjost
slika
što se podesivosti tiče, minus pol i plus pol su podesivi. minus sam gore malo nategno prema gore jer u originalnom stanju morate muski stiskat a meni se ne da da mi ruka otpada u pola dana. plus pol je isto podesiv tako da se može podesit i za flat top i button top baterije. odlično.

evo jedna s normalnim attijem, meni jao dragim jer ga koristim neprestance od kad sam ga nabavio...dakle jedno godinu i pol dve svaki dan.
slika
da da...isti drip tip je još uvijek gore :zu:

slika s Wasp nano
slika

driper oji me oduševio više od Narde. a Narda mi je dosad bila broj jedan. samo sad nema skidanje kapice i dokapavanja i zajebavanja s tim. ne mislim u budućnosti nabavljat više sqonk dripere ovaj je sasvim ok sa flavourrom. kapica je od Ultema vjerovatno jer ne provodi toplinu, dakle usne ne peku ni kad se dobrano zagrije chainvapeanjem. s njime se dobije i običan petstodeset pin i ovaj za skvonk te rezervni šarafici u orinzi. dva oringa drže kapicu tj komoru al nije teško skidanje ko kod nekih s 2 oringa.

zamolio sam prijašnjeg vlasnika oba uređaja da mi slozi coil za DL jer nemam nikakve žice za to a moj clapton je jednostavno prevelik za ovu komoru. kakva je žica pojma nemam evo slike pa malo pogađajte šta bi to moglo bit da ju nabavim. 2mm promjer 9 namotaja i jedan cijelih 08 ohma otpor. dugo traje baterija a flavour je vau. pogonim ga svim bakterijama koje su cijele, dakle i panasonic 3400, 25r i 20r. ramp up je malo duži zato chainvejpam i tek 3 cug je pravi. ali zato u kaficu pogu prilagodit kolicinu pare da ne izgledam ko idijot za šta ne sumljam da bi izgledo da potegnem i treči cug :zu:

slika

slika

vata se gurne dole da popuni i ove kanalice ispod postova, na slici vidite i rupicu kroz koju ulazi tekucina u driper.

provuče se vata...u ovom slucaju neoriginalna Cotton bacon v2 s ebaya :D slika odreže se odokativno vako i radi i spusti dole. kad se namoči lijepo se raširi pa uđe ispod postova.

slika

coil je postavljen ne baš u razini rupa za dovod zraka rupe nego malcice na gore zbog bla bla bla uzgona pi++e ma+e+ine nemam pojma točno zasto lik objasnjava na jutjubu zasto. nije ni bitno zasto. bitno je tako postavit. nesto zbog airflowa uglavnom. iako rupe za zrak nisu velike, kroz ovaj dripic se slobodno može disat ako su rupe skroz otvorene a kako neki kazu da je za mtl...nije. čak ni skroz zatvoren nije za restricted pa ni prozracan mtl. nije i gotovo. za restricted DL je i to mi je i preporučljivo za u kafic s njime

da recenziram i VTC 6 bakteriju koja je došla s modom. govno od baKterije tj govno od originalnog wrapa. isti je ko na LG HG2, dakle cisti qurac. tjedan dana sam ju koristio u caraveli posto je Shield bio na popravku i wrap gore se oštetio i ocufao. to se nije dešavalo bar pol godine do godine dana ni na jednoj panasonic bateriji a ni na samsung 25r kojima wrap 1traje dosta duže, čak i do godinu dana. dakle to je bakterija za koristenje u elektroničkim modovima, gdje ne smeta da li je rascufano il nije jer je kućište baterije od plastike i prakticki se nema šta desit. govno sonijevo i Lgijevo.

ugodno sam iznenađen Danskom aromom od onih Boulsehjus ilikakosevećpiše uzeo Bailey i vec prvi dan je dobar flavour makar koristim max vg bazu u driperu sa 6mg. evo danas 4. dan i čokolada se bolje osjeti, fina čokolada, kreme jos nema ali ima vec lagano alkoholni štih. bacio sam je 6% i to je to možda bude i prejaka.

sve je ovo lijepo i ugodno napisat dok se u pozadini vrti

Povratak na vrh

Naslov: Re: Shield by Baby Viking mods + Wasp nano squonk kombo + VT
PostPostano: 28 srp 2018 22:11 

Ja u Waspu koristim žicu sa linka. Grijač je motan na 3 mm, 6 namotaja oko 0.8 ohma.
http://mtmstore.hr/geekvape-clapton-wir ... ni80-32ga/

slika

Povratak na vrh

Naslov: Re: Shield by Baby Viking mods + Wasp nano squonk kombo + VT
PostPostano: 28 srp 2018 23:48 

hvala
to bi mogo bit to. naručit ću to. nemam blage veze o raznim žicama, imam taj jedan clapton kad je tek izasao i to je to, niti sam ista ni probao u medjuvremenu. vrijeme za se opet zayebavat :zu:

Povratak na vrh

[ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: