Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 23 stu 2019 01:11. Sada je: 23 stu 2019 01:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 1 post ] 
Autor Poruka
 Naslov: Vapefly Galaxies MTL RDA
PostPostano: 16 kol 2018 16:31 

slika

ja sam dobio ovaj Stainless dripić, s ultem driptipom i po meni dobro da su dali ultem driptip jer se dripić zna dobrano ugrijat ako je clapton coil unutra. dolazi čist od mašinskog ulja.

prvo sam probao s kantalom 0.25, ali dripić ga neće prihvatit, 0.32 isto neće. slike su sa gugla jer kako vidite, moj digitron od moba ne može fokusirat kako treba

slika

u paketu se dobije običan pin, BF plus pin za skvonkere, rezervni orinzi i šarafi, dakle sve sa slike sam dobio

slika

slika

kako vidimo na decku, ima dosta mogućnosti. fora mi je to što ima ove udubine tako da borer ili na čemu već radite coil stane u te proreze tako da je odmah pokazano kako coil treba stajat i kad se builda lijepo to sve stane
slika

da se vratimo na deck
vanjski utori za šarafe koji se vide služe za učvršćivanje coila dok nutarnji služe za štelanje zraka, koji me najviše (pozitivno) iznenadio, pošto mogućnosti za štelanje ima mnogo. dakle, tim šarafima se može ugrubo štelat zrak, a kad se stavi kapica tj komora onda još rupama za zrak se dodatno štela zrak tako da je nemoguće da ne nađete svoj sweet spot, samo se trebate malo igrat. kad jednom naštelate, to je to. najuža rupica je 0.8mm i moram priznat, stvarno je tight draw na njoj.

najbolja odlika ovog dripera i jest štelanje zraka, malo me podsjeća na mogućnosti koje je nekad Magma jedan nudila, doduše ovdje je to s puno više mogućnosti

na slici od decka je obican pin, BF pin treba stavit za skvonkanje.

malo objašnjenje airflowa kroz slikice
https://i.imgur.com/hdg8eAd.jpg
https://imgur.com/t97Em8k
https://imgur.com/dIHOAZN
slika

isprobao sam s nekoliko žica i vata

kako nisam imao žice za buildanje, prvo sam stavio običan clapton 0.4x0.2mm, žica koja je prvenstveno za DL, i stvarno daje strašan okus, 2.5mm promjer na 0.9 ohma. ali se setup brzo usere jer to ipak nije za mtl.

danas je došla ova žica
slika
i s njom mi je nekako najbolje parit, smorao sam 5 namotaja na 2.5mm promjer, 1,4 ohma i na Shieldu, tj. skvonk mehanici je taman. dobar okus, ali nema baš puno pare.

Testna tekućina je Schrodinger's liquid od Journeya VPG 50/50 18mg, pošto ju poznajem uzduž i poprijeko i pario sam ju u svim atomizerima koje imam.

na prvu, s ovim mtl claptonom sam osjetio neke note koje dosad nisam, a TH... TH je posebna priča. jako jako dobar, čak me ponekad uhvati kašalj hehe doduše na Ni80 žici koja dolazi u paketu s njime, na 0.7 ohma. nije me nešto dojmila. ali zato me dojmila vata.
slika

ako se treba koristit kao jedan kom onda je napravljena za 4mm coil jer ja od jedne napravim 2 lijepa komada za 2.5mm coil

slika

sviđa mi se što je cijela fluffasta za razliku od moje kopije s ebaya od cottonbacona v2, a i on je bolji od Koh gen do i Mujia

Driper sam probavao i na Shieldu i na vtc miniju i više mi se sviđa vape na vtc miniju, izraženiji flavour. mah, meni je čist dosta i na mechu. najlošiji okus se pokazao na ni80 žici.

Sve u svemu sviđa mi se driper jer, ovaj airflow control me oduševio
on je prvenstveno namjenjen za skvonkanje, jer nema toliki bazen da bi se nakapala određena količina liquida pa da se u MTL uživa duže od desetak povlačenja. a nekom je i to dosta

Povratak na vrh

[ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: