Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 15:38. Sada je: 25 kol 2019 15:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Zašto ste uopće počeli pušit analogne?
PostPostano: 28 lis 2011 22:58 

Eto, čisto me zanima dal se sjećate zašto?

Evo nakon 2 mjeseca na digitali jasno mi je ko dan zašto.
Pa evo moje glupe pričice ak koga zanima:
Kao djete bila sam hiperaktivna, mislim previše. Nisam mogla sjedit na mjestu nema šanse a ni spavat duže od 3-4sata. Kao tinejđer ista stvar, počela trenirat da istrošim te žmarke po tijelu i uglavnom bi trenirala po cili dan samo da mogu zaspat. Kad bi se dogovorila s društvom za izać vanka uvatila bi me nervoza jer niko se nije tija maknit 2 metra od stolice pa san prije svakog izlaska/školskog dana/bilo koje obveze trenirala po 3 ure samo da mogu sidit mirno kasnije. Živila san 25km od škole kad sam bila u srednjoj i često sam izbjegavala autobus i išla pješke il sa biciklom tako da tamo kad dojen mogu sidit mirno. Često nisam uopće išla u školu nego bi to vrijeme provela na planinarenju il u teretani.
Jedan dan taj višak energije moje tijelo nije moglo podnijet i nakon neprekidnog treninga od 12 sati jednostavno sam dobila kroničnu upalu mišića koja je trajala cijeli mjesec. Hodala sam ka pingvin okolo, luda 100 gradi i puna energije a ne možeš potrošit. Pa mi je neko pametan rekao da pušenje smanjuje energiju. I to je bio moj razlog za početak karijere: Počela pušit da ubijem višak energije! slika
Tribalo je neko vrime da me ubije al kad me ubija, ubija me totalno, sa viška prešla na manjak energije, manjak koncentracije, manjak imuniteta, a to sve sam prepisala-godinama. Tek sad vidim da to nije imalo veze sa godinama. Jer nakon 2 miseca nepušenja tj parenja opet sam podivljala kao prije, isti žmarci, ista ludost a ako ne potrošim energiju prelazi na agresivnost! Aaaa...Satrat ću svog gospona, nakon prošlog vikenda planinarenja i skakutanja leži isprid tv-a cili tjedan, ne miče. A ja L.U.D.A. puca me u glavu ak ne potrošim žmarke. Sva sreća da mi je posao da treniram inače bi PUKLA KO CVRČAK! Etooooo morala san ovo negdi izbacit.

Ajmo vaša iskustva molim, puknit ću od znatiželje. Mogu se kladit da niko nema ovako retardiran razlog zašto je uopće počea pušit. :boxing: :joj:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Zašto ste uopće počeli pušit analogne?
PostPostano: 29 lis 2011 06:23 
Moderator

He, moja prva ljubav (bar sam tako mislio) je smrdila po duhanu, a koji sam izbor imao?
Naravno da i ja smrdim, pa eto, stvarno glup razlog.A ti ptičice, hm, stvarno žalim tvog supružnika, nije ni njemu lako.Pošalji ga kod mene na odmor, a tebi ćemo dati :davor: i ostale potrpštine za ubijanje viška energije.Posla ima uvijek, previše :hihi:

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 09:00 

E to Vam je, ljudi moji, kod mene ka "štorija o Nadalini"...
Ljeta gospodnjeg 1992. godine, dok su na SB padale granate, te nakon rušenja mosta između dva Broda, Strojarski fakultet je odlučio izmjestiti se u Požegu. Naravno, tek nakon što smo 2 mjeseca preko ljeta izigravali glinene golubove za razno-razne projektile preko Save putjući svaki dan u Pleternicu na predavanja vlakom ili automobilima.
Nevermind, nađem ja nekakav stančić i dođe kod mene kolega na tuširanje jer nisu imali tople vode u svom stanu. Tad nisam pušio a u samoj Požegi je vladala totalna nestašica cigareta - dođu preko vikenda, a već u utorak vas pušači zaustavljaju na cesti i žicaju bilo što... grozno vrijeme za neke. Pristavim ja kavicu i nakon tuširanja ponudi on mene cigaretom (jednom od dvije koje je imao) i ja rekoh - hvala, stari, hoću! I tako je krenulo... pomalo... trajala kutija 4-5 dana, kad izađeš malo manje, naravno.
S vremenom je potrošnja porasla, a nakon što sam se oženio i dobio prvog sina, prešao sam na motanje duhana - i u početku je tu baš bila ušteda, ali kako je duhan skakako s cijenom svakih 6 mjeseci od 5 pa na kraju do 15 kuna (samo poskupljenje), počeo sam se lagano interesirati za e-cigaretu. Krajem prošle godine jedan frend je prešao na e-cig i to na Leo model iz Savske. Ja sam već i zaboravio da smo prije jedno 6 mjeseci vodili rasprave o e-cig i zaključili da su još uvijek preskupe. Kad sam vidio da on bez problema može preći sa 1,5 kg duhana za lulu mjesečno na e-cig, više se nisam dvoumio.
Eto, ukupni pušački staž mi je nekih... 18 godina, od toga zadnjih 10 godina ispod 1 kutije dnevno sigurno nije išlo.

Zadnja izmjena: Corto_1973; 29 lis 2011 10:07; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 09:52 
Administrator

Zašto ste uopće počeli pušit analogne?

Zato jer su to svi veliki radili. A ja nisam htio ostati mali.
Prvu cigaretu, Opatiju u tvrdom pakiranju, sam popalio starome davno prije nego sto sam krenuo u skolu. Prije skole sam vec i kupovao cigarete, Filter 3, Filter 100, Filter Jugoslavija, Drina/Drava/Morava/Nesto - tvrdo pakiranje zelena kutija i neka teta u nosnji je bila nacrtana ...
Nije to bilo neko pusenje ali 2-3 cigarete dnevno sam potrosio. S vremenom se doza povecavala da bi u prvom srednje kutija nestala svakodnevno.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 09:58 

Opak smoker ovaj Kinta... Btw. kaze Frenk da si trošio 36mg nic. tekućinu na početku parenja? To je opako...

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 10:00 

Hm, da se i ja ispovidin...

Pa, u osnovnoj školi bilo je nas par problematičnih u razredu, šta su uvik činili sranja, pa tako počeli i pušit da bi kao izgledali stariji, ozbiljniji, a i da nam se uklapa u "bad boy" image. :minus:
Izgledalo je cool pitat u WC i tamo zakurit, pa se vratit cili smrdljiv. :joj:
Nakon nekih 25 godina staža, počelo mi smetat (od toga zadnjih 15 godina 2 kutije dnevno i više).
Tada san naletija na Internetu na e-cigaretu, pa rekoh da probam.
Ostalo je povijest.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 10:20 
Administrator

Corto_1973 je napisao:
Opak smoker ovaj Kinta... Btw. kaze Frenk da si trošio 36mg nic. tekućinu na početku parenja? To je opako...

Na pocetku je ipak bilo 24mg. Kasnije kad sam ponesto naucio i saznao da ima 36mg, nabavio sam i trosio mjesecima. Liquid od 24mg mogu navlaciti neograniceno ali kod 36mg tijelo javi kad mu je dosta. Kako ni u cemu ne treba pretjerivati, danas uglavnom zamijesam 18-24mg, a 36mg ubacim za posebne (potrebne) prilike.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 20:55 

Ja sam počela pušiti vjerojatno iz istog razloga ko i svi,da budem faca,integrirana....Nije mi bila fina,toga se sjećam,a onda sam se navukla :slin: A počela sam sa 16 godina!

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2011 21:13 
Moderator

FUJJJJ, navlakušo

Povratak na vrh

PostPostano: 02 stu 2011 10:46 

Pih, svi ste počeli radi društva. Valjda je to normalno u tim godinama. Ja baš nisan tila, mene i priju su jednom u linčevali radi toga, doslovno nas zarobili i pokušavali nam uvalit smrdljivu u usta. Prošlo je bar 3 god od tog incidenta da smo se probarabile. Ja radi viška energije, ona radi mene. I to sve uz Doorse i neku šteku materinih (opet ruskih) cigara šta ih je čuvala od kad znam za sebe, valjda neka uspomena. Piljila san u tu kutiju sa nacrtanim djeda mrazom sve do 3.srednje, (da mi je samo znat koja li je to marka bila) i onda se desila ta gadna upala mišića pomješana sa otkrićem Doorsa. Pa san zapalila jednu, smantalo me skroz i slijedeći potez je bija : ''ala probaj ovo, da vidiš kako puca''. Bleh. A pucalo je ka jedna druga biljka. Valjda tako svakog klinca pukne kad zapali prvu.

CHROMEX je napisao:
He, moja prva ljubav (bar sam tako mislio) je smrdila po duhanu, a koji sam izbor imao?
Naravno da i ja smrdim, pa eto, stvarno glup razlog.A ti ptičice, hm, stvarno žalim tvog supružnika, nije ni njemu lako.Pošalji ga kod mene na odmor, a tebi ćemo dati :davor: i ostale potrpštine za ubijanje viška energije.Posla ima uvijek, previše :hihi:

Da smo si bliže, preorala bi ti ja tu njivu i bez :davor:, samo daj motiku.

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: