Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 kol 2017 20:42. Sada je: 19 kol 2017 20:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Apsorpcija nikotina
PostPostano: 14 srp 2014 16:28 

ma kuzis u pocetku sam imao aerotank i nije mi otislo ni 2.5ml dnevno.. tako da sam mogao i jacu od 12mg uzimat, nebi bilo previse.. ali sad sa kajom.. isusa ti boga, tekucina ide sam tak.. mogao bi napravit grijac tak da dobivam manje pare, ali sad je gotovo :D navikao se na ovo i to mi je sad minimum kolicine pare i sveg.. ali u svakom slucaju mislim da je to debelo preko neke mjere, toliko nikotina svaki dan uzimat... osjetim ja na sebi da mi se nakako vrti malo nekad kad bas cuclam puno...

treba to smanjit. mozda cak odem na 6mg sa sljedecom tekucinom..

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2014 18:05 

Ja ne mogu vise vratiti paru kroz nos, pece me jako, mogu ako je dobro uvucem u pluca pa onda vratim al ne mogu vise sloziti setup pa puckati malo da osjetim kakva je aroma, nema sanse, kao da su mi vruce igle u nosu al para je normalne topline, ne pece grlo ni jezik, pg 24mg su mi tekucine, jel ima to uopste kakve veze s mojim problemom koliko je mg tekucina?
Zadnja 2-3 dana sam presao sa 7 namotaja 0.25 na 6 u protanku 3 mini, motano na cackali cu, moze li to imati veze kakve?

Povratak na vrh

PostPostano: 14 srp 2014 18:29 

Gorički je napisao:
ma kuzis u pocetku sam imao aerotank i nije mi otislo ni 2.5ml dnevno.. tako da sam mogao i jacu od 12mg uzimat, nebi bilo previse.. ali sad sa kajom.. isusa ti boga, tekucina ide sam tak.. mogao bi napravit grijac tak da dobivam manje pare, ali sad je gotovo :D navikao se na ovo i to mi je sad minimum kolicine pare i sveg.. ali u svakom slucaju mislim da je to debelo preko neke mjere, toliko nikotina svaki dan uzimat... osjetim ja na sebi da mi se nakako vrti malo nekad kad bas cuclam puno...

treba to smanjit. mozda cak odem na 6mg sa sljedecom tekucinom..

Vidim da ti se vrti :hmm:
a bjeli miševi :shock: jel ima bijelih miševa :shock:
Ako nema samo nastav, zahebi 6mg, samo tuci :zu:

"All things are poison and nothing is without poison, only the dose permits something not to be poisonous." (Paracelsus, "father" of toxicology)

Povratak na vrh

PostPostano: 01 lis 2014 00:40 

Naišao sam na zanimljiv tekst, ali na engleskom
Nicotine absorption from electronic cigarette use

http://www.nature.com/srep/2014/140226/ ... 04133.html

Ako cigareta smiruje, zašto pališ drugu?

Povratak na vrh

PostPostano: 23 ožu 2015 13:20 

ja sad sa 12mg idem na 10, ali brine me da vise nemam th ni na 12 :) mozda si uzmem neki dripper pa da imam povremeno za jaci šus :D

Povratak na vrh

PostPostano: 23 ožu 2015 17:27 

Ako se planirate skidat sa nikotina, onda to činite postepeno, a ne na naglo. Ja oduzimam 1mg svaka 3 mjeseca. sad kombiniram 7 i 6 mg a od slijedećeg mjeseca ću preći kompletno na 6mg. Mogao bih i sad jer razliku ne osjetim no držim se zacrtanog plana.

Povratak na vrh

PostPostano: 23 ožu 2015 22:53 

Ja sam stao na nekih 5-6, jer mi je ispod toga sve malo prebljutavo.
Ali isto tako mi nije nikakav problem biti cijeli dan bez ijednog potegnutog dima.
Cini mi se da je 5-6 mg. nekakva granica kod koje prestaje ovisnost o nikotinu.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 ožu 2015 22:12 

U početku sam, onako nadobudno, krenuo vrlo brzo smanjivati nivo nikotina, pa se vraćao natrag gore. Ako netko kani smanjivati nikotin - polako i postepeno. Uzmite si vremena! Ja sam danas nakon nešto više od dvije godine parenja na 3 mg. Mogao bi na nulu, ali tekućine su ''božesačuvaj'' bljutave, nekako prazne, bez obzira što ne koristim gotovo uopće duhanske okuse. Već duže vrijeme parim samo voćke! :vaper:

VAMO V5, BAGUA14500, Joyetech EGO, Pisces Mechanical Mod, Pulse-G Style, Oddy V2, AGA S, EVOD, Protank, Protank 2, CE5, iClear 16, VIVI NOVA MINI

Povratak na vrh

PostPostano: 10 lip 2015 22:35 

Evo moje iskustvo što mi se desilo prije par mjeseci,naime dripo sam bio skoro cijeli dan na 6 mg tekucinu i hvato oblake.. Pošto kad sam bio dripo 0 osjeco sam se ko da zrak udisem.. U vecernjim satima sam se prebacio bio na atlantisa i još sam stuko cijeli tank i toliko me glava počela boliti,i sam sam skužio da sam bio pretjero s nikotinom taj dan.. Ubiti bilo je oko 15 i više ml taj dan popareno(jer je bočica od 20 ml bila skoro prazna) i jednostavno jako loš osjećaj.. Malo vrtoglavice i i glavobolje ali dobro pa je bio blizu krevet..
Presukanje s nikotinom baš i nije dobro.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 lip 2015 22:42 

Zanima me koliko to ljudi zanima tekućina 0 mg sa pravim okusom. Imam neku ideju ali mi se ne da eksperimentirati ako je uzaludno. A trebalo bi mi barem mjesec dana da sve pohvatam.

NK4FC rues

"onaj mehanički sklop na dnu moda koji bezuspješno glumi prekidački sklop"

Povratak na vrh

[ 47 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: Bing [Bot], crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: