Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 kol 2017 05:40. Sada je: 19 kol 2017 05:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 222 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Poruka
 Naslov: Re: PARENJE I NUSPOJAVE
PostPostano: 26 tra 2017 07:55 

Kasljanje je normalna reakcija jer je to topla para a ne dim, pa skaklja po grlu i treba nekoliko dana da se naviknes... Zlo ti je vjerojatno bilo od previse nikotina... Zgaravica bi mogla biti od pg-a... Uglavnom - pomoglo bi da uzmes nesto s cime mozes vise regulirati protok zraka (aio je dosta otvoren) ili da za aio uzmes grijac s vecim otporom, koristis tekucine s vecim udjelom vg-a i smanjis udio nikotina u tekucini ako koristis grijace s nizim otporom kao sto je aio od 0.6 (6mg je dovoljno)

Povratak na vrh

Naslov: Re: PARENJE I NUSPOJAVE
PostPostano: 27 svi 2017 14:14 

Pozz svima ! I ja sam imala svakakvih problema dok nisam nasla model e-cig koji mi odgovara. Subox mini i Toptank mini sa Pico TC 75w.Do tada sam stalno mjenjala cigarete ,tekucine, attyje...sve kao smeta me ovo ,smeta me ono. Mislim da je pozeljno iskesati malo vise novaca na kvalitetniji device nego stalno mijenjati kojekakvi crap,...jer te na isto dodje cak i malo vise. Dakle Subox mini,...setap za MTL...1,2 ohma griac na 14 W ...meni osobno idealno. Tekucine 70/30 VG/PG ne iritiraju grlo niti tjeraju na kasalj. Duhanske arome sa blagim karamelastim sstihom radije nego slatke tipa vanilija ..od nje sam takodjer imala zgaravicu. Vocne arome su takodjer pozeljne ali ne prejake. Malo ih razblazim sa ccistim VG. i da,..sve to sa 3mg nikotina buducci da sam pokuni tip pa mi je mod stalno po rukama :D
Preko dana popijem par gutljaja mlijeka da mi regenerira grlo i nikakvih nuspojava ni na vidiku. Toliko od mene za sada ,nadm se da sam pomogla bar nekome :D

Povratak na vrh

[ 222 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Exabot [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: