Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 25 kol 2019 16:33. Sada je: 25 kol 2019 16:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Zdravo pušenje
PostPostano: 19 sij 2012 21:01 

cuky je napisao:
jedno pitanje,ja trošim dnevno 3-4 tanka za ego tj oko 3-4mli tekučine.jeli to previše ili je to normalno :hmm:

Samo ti uzivaj....neznam koju kolicinu nikotina paris ali nije to previse.Meni je prosecno nekih 5ml/24mg dnevno.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 21:05 

Karo je napisao:
cuky je napisao:
jedno pitanje,ja trošim dnevno 3-4 tanka za ego tj oko 3-4mli tekučine.jeli to previše ili je to normalno :hmm:

Samo ti uzivaj....neznam koju kolicinu nikotina paris ali nije to previse.Meni je prosecno nekih 5ml/24mg dnevno.

18mg znači ima još takvih potrošača i žeščih vidim :plus:

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 21:10 

cuky je napisao:

Potrosena kolicina dosta ovisi o atomizeru i naponu. Nije svejedno dali si na nekoj jadnoj cigareti koja jedva da daje paru ili na dobro slozenoj mrcini na 5v.
Po meni, ti si negdje u sredini.

Povratak na vrh

PostPostano: 19 sij 2012 21:38 

Lis je napisao:
cuky je napisao:

Potrosena kolicina dosta ovisi o atomizeru i naponu. Nije svejedno dali si na nekoj jadnoj cigareti koja jedva da daje paru ili na dobro slozenoj mrcini na 5v.
Po meni, ti si negdje u sredini.

standardni ego-t,a jedan mi atomizer troši više jedan manje i to od kad sam ga rastavio troši više,a ne curi.izbio sam ga iz kučišta i raskopo ga cjelog da vidim kako radi i pukla mi je žica što ide na grijač i to na pola.znači grijač ostao netaknut i otkad sam je zalemio i sve to sastavio od tad pari ko lud i troši nije duplo ali skoro i cvrči jače kad ga stavim kraj uha.neznam što mu se dogodilo ali nije loše.i vidio sam slike od onog fitilja što stoi u igli,u mene nema one željezne mrežice.prvo sam mislio da sam je izgubio a onda sam i drugod rastavio da ga očistim,izvadio samo iglu kao na onom videu što ima na forumu i vidio da ni na drugom atomizeru nema mrežice.jeli to štede na materjalu ili što.i onaj fitilj od čega je jeli to isti materijal kao staklena vuna što se koristi za plastificiranje brodova jer ni ona ne može izgorit kao ni ono i moželi se ona stavit mjesto fitilja jer vidim da če se ovaj koi je tu brzo raspast jer ga ne drži ona mrežica pa se cjeli rasfilava

Povratak na vrh

[ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: