Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 30 ožu 2017 08:45. Sada je: 30 ožu 2017 08:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ego one mini - imam problem :(
PostPostano: 16 svi 2016 15:08 

zvorkapic kako pereš aio? špricom samo ili si našao neki bolji način?

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:27 

Teško. :D

Ali ako imaš špricu super =)

Grijač skinem i ostavim sa strane na maramici/wc papiru/papirnom ručniku. Njega ne pod vodu.

Gornji dio koji se šarafi na tank (kapa) i usnik (koji prije toga odvojim) ubacim u šalicu s toplom vodom (ne vrelom) i likvijem i ostavim 10 min. Sve isperem kasnije toplom vodom i dobro pobrišem papirnim ručnikom/maramicom. Onaj child safety malo pritisnem dok brišem da dođem i do tamo s papirom jer sve bude puno vode oko tih gumica. Ostavim da se suši sat-dva. Just in case. Taman dok se baterija napuni.
Iako imam dojam da se ta "kapa" ni ne treba namakt osim ako iz nekog razloga nije baš prljava. Dosta ju je papirnim ubrusom obrisat mal (mokro/suho) reda radi. Drip tip ipak ide u usta pa ono.

Za tank/bateriju - imam pipu jako uskog mlaza pa mi nije bed polako sipat vodu direktno u tank i stavit kap likvija, poklopit rukom, promućkat i istrest. Zatim još par puta samo vodom da se dobro ispere i sve izunutra obrišem papirnatim ručnikom/maramicom. Paziš da ti voda ne dođe do tipke/usb rupe/rupe na dnu uređaja.
Da imam špricu, u jednu šalicu bi zamješao likvi i vodu, napunio špricu i unutra, promućko i istresao. Onda bi samo običnom vodom iz šprice opet ispirao i na kraju prebrisao papirnim ubrusom.

Druga opcija za tank ti je preljepiti npr izolirkom usb/dugme i pod pipu, ali ja osobno ne bi s time riskirao.
Treća pak ti je mal namočit papirni ubrus u vodu i prebrisat tak izunutra što je vjerovatno najjednostavnije.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Zadnja izmjena: zvorkapic.os; 16 svi 2016 15:30; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:30 

zakaj vi to tak čistite? kaj vas tolko smeta dvije kapi starog likvida kaj ostane u tanku il je neki drugi razlog?

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:33 

vulja je napisao:
zakaj vi to tak čistite? kaj vas tolko smeta dvije kapi starog likvida kaj ostane u tanku il je neki drugi razlog?

Istu stvar sam se pitao jučer. :D
Ajd drip tip, on ide u usta pa mi nekak "prirodno" da ga mal vodom operem, ali ostatak uređaja donekle i nema smisla detaljno prat. Dovoljno je stvarno sve sam prebrisat papirnim ubrusom sve, a on će i tak i tak pokupiti ostatke prethodnog liquida, ako ga i bude.

Prvi puta kad sam ga i prao, prao sam ga jer mi je nešto smrdilo dok sam pario pa sam predpostavio da se radi o nekim ostatcima mašinskih ulja i sličnih tvorničkih pizdarija. Idući puta papir i ćao. Nije onak da ga bacam u blato. :D

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:41 

Vulja, ja sam žena pobogu! Mi sve čistimo. I sve nas smeta. ;)
Ma šalim se (mislim ne, fakat me sve smeta, al zanemarimo), pa ono nekak mi je normalno čistiti kad stavljam drugu tekućinu, osobito ak nakon neke slatke hoću stavit duhansku. Početnik sam, vičite ako lupam gluposti, ali brijem da ostane taste..

Zvorkapic hvala na opsežnom odgovoru. Ova ideja pod pipu mi se nikako ne sviđa, šprica onda ipak rulz. Olakšaj si život, šprica u ljekarni košta 30 lipa.

E i kad već gnjavim.. ima li razlike u grijačima sa fast techa i onima iz naših dućana? Osim u cijeni, jelte ;) Ne znam, možda kineski kraće traju.. ako su isti klinac da odmah naručim tucet pa sam mirna neko vrijeme

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:43 

A što misliš odakle našima? Uostalom to sve i tak prave kinezi. =)
Prvi grijač mi evo već treći tjedan sasvim normalno radi. Popareno cca 20-25ml na njemu.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 15:50 

Zvončica je napisao:
Vulja, ja sam žena pobogu! Mi sve čistimo. I sve nas smeta. ;)
Ma šalim se (mislim ne, fakat me sve smeta, al zanemarimo), pa ono nekak mi je normalno čistiti kad stavljam drugu tekućinu, osobito ak nakon neke slatke hoću stavit duhansku.

Pa gle, ostat, ako ne u tanku, ostat će ti tekućine u grijaču svakako. Osim ako ne misliš mjenjat i njega kad mjenjaš flavor, što nema smisla ak grijač radi normalno.
Pretrpiš tih prvih pa udisaja mješanih okusa i kasnije ti nova aroma i tak preuzme okus. Jer je ima više =)
Zato i kontam da je dovoljno sam prebrisat tank, ne i prat vodom. Nova aroma će svakako "preuzeti" jer je pun tank nje.

Cubis Pro
Kayfun Mini V3 Styled

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 19:12 

Ja perem svaki put tank iz navike i zato što se moji svi lako čiste. Svi imaju tri dijela za rastaviti, topcap sa tankom, dimnjak i bazu pa mi nije problem. Ne perem jedino one komplicirane sa puno dijelova (koje sam i prodao), tipa Oddy, Kayfun V4 itd.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 svi 2016 19:44 

neznam, da se mene pita, zgodno je bilokoji tank oprat svakih tjedan do dva ako ga se stalno koristi, pogotovo komora. Okus je bolji nakon pranja. Da se razumijemo, nemam AIO. najbolje mi se pokazala vruća voda. prelit komade s vrućom vodom. Kako se AIO nemože rastavit, ja bi onaj dio koji se može smočit urinuo u vruću vodu i držao unutra 1 minutu recimo.

Piccoloid V4, Dicodes Dani Ex. + Ubertoot uta2, Spheroid v2,5 + Vtwo mini

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 16 svi 2016 23:13 

Buje to mislis onda na top cap il grijac,grijac nema smisla kuhat a top cap obrises ak bas te tolko dira...komora mu je u grijacu

Povratak na vrh

[ 35 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: