Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 svi 2017 16:26. Sada je: 28 svi 2017 16:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Cubis
PostPostano: 16 tra 2016 13:37 

promjenila sam prvi puta sad grijac na cubisu, i naspram prvoga ovaj mi ne daje nikakav okus, jel je to normalno?
grijac je o.5 ohma. stavila sam tekučinu one hit wonder my man, na prvom grijaču tak je bila fina i sad mi samo nekakav metalni okus ima stalno, sprobala sam staviti još par tekučina i nakraju ispada da trošim si tekučinu bez veze jer ne ide nikakav okus van! da kupim novi grijač ili mi je samo osjetilo okusa otupilo? :(

Povratak na vrh

Naslov: Re: Cubis
PostPostano: 16 tra 2016 13:43 

A kakav okus ti daju grijači od 1 i 1,5 Ohma? Mislim ako ih još uvijek imaš.
Sumnjam da ti je osjetilo okusa otupilo, neki problem postoji.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 tra 2016 13:46 

imam ih još al ih nisam koristila, samo sprobala i nisu mi dobri. probala sam i sa rba koji sam dobila uz njega al mi taj previše grglja i špricka van pa sam natrag stavila ovaj. u ponedjeljak idem po novi grijač makar ovaj nije star ni par dana

Povratak na vrh

PostPostano: 16 tra 2016 13:47 

sad sam stavila vstard od inafomusa i daje mi neki pljesnivi okus wtf :(

Povratak na vrh

PostPostano: 16 tra 2016 13:51 

Ne znam, ja sam ga taman naručio i treba mi doći za nekih desetak dana pa tek onda mogu reći iz prve ruke kakav je.

Povratak na vrh

PostPostano: 16 tra 2016 13:53 

inače sam jako zadovoljna s njim al eto, budem probala s novim grijačom budemo vidli

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lip 2016 22:48 

Imam sličan problem s cubisom i nakon 2 tjedna dijagnostike ne uspjevam naći riješenje pa molim iskusnije parioce da mi ukažu na grešku u koracima.
Kao totalni noob u parenju nakon malo čitanja po internetu zaključio sam da mi je bolje preskočiti početničke komplete i krenuti odmah u srednju klasu.
Izbor je pao na set evic VTC mini (zbog TC i izmjenjive baterije) s cubis attyjem (jer se reklamira kao leakproof).
Očekivao sam toči i vozi iskustvo i tako je i bilo.
Uzeo sam MTM/VapingZone Old Captain tekućinu (kolko vidim to je vg/pg 70/30), natopio BF SS316 1.0 Ohm (crno pakiranje) coil s tekućinom dok nije prestalo upijat, višak ispuhao van, sve sastavio, zrak na max, zaključao otpor, SS316 mod, 20w, krenuo s 160C da se coil uhoda i nakon 20 min završio na 200/210C i tako skoro 2 tjedna i 30-ak ml tekućine. Stvarno toči i vozi.
Došlo je vrijeme za novi coil (ovaj je izgubio skoro sav okus), kupio set iz ove nove serije (prozirno pakiranje), ponovio gore navedeni postupak i nakon 5 povlačenja dry hit (ne doslovno, TC spasi stvar ali suho, grebe, skoro bez pare).
Zatvaram zrak, saugam ko majmun, i dalje suho, odpustim malo tank, izlete mjehurići i poplavi se coil.
Otvaram zrak, proparim nekako kroz grgljanje, pazim da me ne zašprica vruća tekućina ali bar je okus sada bolji, nakon par povlačenja opet suho.
Odpustim još malo tank, opet dobijem mjehuriće ali se prekine i kontakt.
Zaključujem da nova serija coilova ne valja, odem tražit i nađem jednu iz stare serije (crno pakiranje), sve složim nazad i ponovno fail.
Eksperimentiranjem dolazim do zaključka da radi u redu kad je zrak zatvoren i tank taman toliko zategnut da povlačenje stvara dovoljni vakum da se coil natopi ali ne i poplavi. Naravno dok nađem tu preciznu poziciju sam manje više popio 1/3 tanka vruće tekućine kroz tanku slamku s visine drugog kata. Nimalo ugodno.
S 0.5Ohm samo dobio samo pljuvanje vruće tekućine, s 1.5Ohm sam skurio u 10 min (bikoz kantal, nema TC i ne radi natapanje ko ni na 1.0Ohm)

Naravno, svi dijelovi su legit joyetech, provjerio scratch kodove.
Sve je propisno zategnuto, svi oringovi na mjestu.
Svi coilovi (1.0) su bili unutar 0.02Ohm tolerancije otpora i svaki put napravljena kompletna procedura zaključavanja otpora (restart moda bez attya, atty na sobnoj temperaturi, ulazak u mod čitanja otpora, stavljanje attya, zaključavanje otpora)

Ako je itko imao strpljenja pročitat ovu čitabu, hvala vam! Nadam se bilokakvom savjetu ili barem dobronamjernoj preporuci da se manim ćorava posla i odem po neki atty koji nije krama.

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lip 2016 23:41 

Kupi neki rba tipa UTA, Tilemahos, kayfun taifun... bilo što. Imaš na dimilici Taifun gt-2 klon za 100 kuna, di ćeš bolji atty za manje novaca. A cubis spremi i pričekaj novu generaciju grijača...

Povratak na vrh

PostPostano: 13 lip 2016 23:57 

Ja imam Cubisa i nemam nikad nikakvih problema sa njim.

Povratak na vrh

PostPostano: 14 lip 2016 02:22 

sa RBA attyijima nemaš tih problema. nikad. pa ni tad. bar ih ja nisam imao, ni jedan problem od ovih tvojih. osim da curi kad nije dobro složen, ali to tako svaki atty. probaš 2-3 varijacije i onda je sve ok. također preporuka za kayfun/taifun a pogotovo ubertoot uta 2

Vtwo mini + uta, sxk nebula + nextasis

Povratak na vrh

[ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: