Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 19 sij 2017 02:18. Sada je: 19 sij 2017 02:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Joyetech mini VTC 75w korištenje
PostPostano: 09 ožu 2016 11:03 

Pozdrav svima,
jučer sam postao vlasnik gore navedenog moda naručenog preko FT i trebam preporuku u vezi korištenja istog.

Zanima me sljedeće:

1. Preporuka wataže i temperature kod korištenja CL-NI (0,25), CL-Ti (0,40) te običnih CL 1.0 grijača.
2. Da li se CL 1.0 grijači koriste u temperaturnom modu ili u power (W) modu?
3. Naručio sam i CLR grijače od 0,5 Ohm-a koje bi s vremenom sam obnavljao pa bi molio savjet koju žicu koristiti da bi to funkcioniralo dobro.

Nisam do sada koristio TC mod, imao sam Vamo V6 i Kanger Aerotank s serijskim grijačima od 2 Ohma i to me zadovoljavalo dok MOD nisam razbio.

Trenutno sam stavio u Evic CL 1.0 grijač na Power mod na nekih 15-20w i primjećujem kako mi na usta dolazi dosta tekućine.

Eto, sorry na puno pitanja, ja sam jedan od onih koji za početak žele čim jednostavniji setup, a s vremenom ću savladati ostalo.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 09 ožu 2016 16:00 

A koji ti atomizer/isparivac koristis? Jer ja neznam po grijacima kakav to atomizer

Inace imas cijelu temu o evicu vtc mini tako da....al tvoj problem je ocito u atomizeru a ne modu

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 09 ožu 2016 16:13 

vulja je napisao:
A koji ti atomizer/isparivac koristis? Jer ja neznam po grijacima kakav to atomizer

Inace imas cijelu temu o evicu vtc mini tako da....al tvoj problem je ocito u atomizeru a ne modu

Tron S je atomizer.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Joyetech mini VTC 75w korištenje
PostPostano: 09 ožu 2016 16:26 

misevz je napisao:
Pozdrav svima,

Zanima me sljedeće:

1. Preporuka wataže i temperature kod korištenja CL-NI (0,25), CL-Ti (0,40) te običnih CL 1.0 grijača.
2. Da li se CL 1.0 grijači koriste u temperaturnom modu ili u power (W) modu?
3. Naručio sam i CLR grijače od 0,5 Ohm-a koje bi s vremenom sam obnavljao pa bi molio savjet koju žicu koristiti da bi to funkcioniralo dobro.

EDIT - post obrisan -

Vulja veli da sam glup danas više nego inače :zu: pa da te ne zbunjujem svojim odgovorima.

Zadnja izmjena: Cube; 09 ožu 2016 16:43; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov:
PostPostano: 09 ožu 2016 16:41 

Ti bas danas pises gluposti...nabacil si tolko info koje se neda povezat,ja ne kuzim kaj si napisal da bi on skuzio...kakvih 20w? Kakvih 0.3 oma? Na kojoj temp?

Znaci,ovaj ni i ti grijac nariktaj recimo na 200C i 20w...pa ak ti je reslabo dizi temperaturu,digni i snagu slobodno

Nemoj zaboravit prije zakljucat otpor na modu!!!!

Ovaj grijac od 1 om je samo za power mod,igraj se sa wattima mada bi na 20w trebal radit ok,probaj smanjit na 15w pa vidi recimo,igraj se...ako baca tekucinu gore moguce da je dobiva previse,il ne valja taj grijac pa ti treba drugi,il su svi takvi pa ti nema pomoci,to neznam

Zadnja izmjena: vulja; 09 ožu 2016 16:49; ukupno mijenjano 1 put/a.

Povratak na vrh

Naslov: Re:
PostPostano: 09 ožu 2016 16:45 

vulja je napisao:
Ti bas danas pises gluposti...nabacil si tolko info koje se neda povezat,ja ne kuzim kaj si napisal da bi on skuzio...kakvih 20w? Kakvih 0.3 oma? Na kojoj temp?

Jel sad bolje?

Izvin'te me, popio sam sedam kava pa sam malo neuračunljiv. :kuc:

Povratak na vrh

PostPostano: 10 ožu 2016 18:09 

Zahvaljujem na pomoći, stavio sam drugu CL glavu od 1 Ohma i sad je sve OK u power modu, parim od 16-20w i to je ok.
Nisam do sada koristio TC mod i Ni i Ti glave , pa ih ne bi htio odmah spaliti. Znam da je to sve subjektivno, čisto sam tražio neku srednju granicu vataže i temperature s kojima treba početi.

Povratak na vrh

PostPostano: 10 ožu 2016 21:38 

Za CL Ni i CL Ti glave treba da prebaciš u odgovarajući TC režim. Za obe će ti trebati barem 220-230C i barem 35W kao početna snaga.
Meni se nijedna od njih nije svidela, vazduha ima previše pa traže mnogo snage inače rade kilavo.

Mnogo bolji rezultat sam dobijao kada im zamenim plus pin. Sa dna CL glave od 1 oma izvadim pin (vrlo lako, samo lagano noktima izvučeš metalni pin) pa ga stavim na ove Ti i Ni glave umesto njihovog fabričkog.
Dobije se lepši ukus, manje vazduha pa se koristi "normalno", traži manje snage da bi dao lep ukus.

Iz istog razloga mi se ni na CLR Ti glavama od 0.5 oma nije svideo ukus sve dok nisam zamenio pinove. Zato ne bacaj te CL glave od 1 oma, trebaće ti ;)

slika

Povratak na vrh

[ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: