Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 24 stu 2017 00:23. Sada je: 24 stu 2017 00:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Problemi s punjačem
PostPostano: 10 vel 2016 18:40 

Uzeo sam dvije Sony vtc4 baterije 30A 2100 mah i punjač trustfire tr001 prije 3-4 dana u parilici.
I stavim ih na punjač pune se i cijelo vrijeme svijetli crveno (kao kad se napune bi trebalo svjetliti zeleno). I sad skinem baterije nakon 3-4 sata da provjerimstavim u cubisa i one pokažu više od 4.2 v (od 4.22-4.27) a po punjaču se još kao nisu ni napunile. Sad neznam dal da idem reklamirati punjač da ih prepunjava ili je to normalno. Ugl baterije su super Al punjač mi se nikako ne sviđa.

Povratak na vrh

Naslov: Re: Problemi s punjačem
PostPostano: 10 vel 2016 18:49 
Moderator

Punjač ti baš i nije nekakva sreća, ali i Li ion baterije imaju 2 faze punjenja, u drugoj fazi imaju već nazivni napon ali nisu još uvijek napunjene do kraja

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 10 vel 2016 18:57 

nista sto ima naziv FIRE u ovom sportu nebi trebao koristiti. uzmi i2 i4 ili neki slicni provjereni punjac

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 05:44 

ja cu se, ako smijem, utrpati u ovu temu :D

imam problema s punjacem i baterijama otkad sam u Kanadi (struja na 110v).
ne znam kolko su jake baterije, al su jake, preko 2000 mAh. zna Kinta, jer mi je i punjac i baterije poslao s Devilsom. ugl, u HR radilo po skolksi, baterije drzale po 2 dana. dodjemo u Ca, meni baterije duplo krace traju..
i dobro, nedavno kupimo mi nove baterije, kupimo mi i novi punjac, reko, mozda je problem u punjacu... sipak. imam Nitecore punjac (Nitecore UM20 USB Charger Dual), modovi (Kbox) pokazuju da je baterija prazna i blinkaju, ne rade vise, a kad bateriju stavim u punjac on pokazuje da je bat na 50%!! i tak non stop, i na stare i na nove baterije, i na stari i na novi mod....
U cem bi mogla biti caka? ima li neke pomoci?

i inace, off, al da se pohvalim da sam i muza uvukla u vape svijet :D jos pusi doduse, al puuuuno, puno manje.

Kangertech Subox Mini Blue Kit

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 12:00 

jedno pitanje. Da li taj punjac ustekas u struju ili u USB? gledam malo slike i ne kuzim, negdje se spominje da dolazi samo s USB kabelom. Jer usb je preslab za punjenje baterija

vtc mini, sfera v4, heron v2

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 14:03 

pozdrav ako si kupko Batke i punjac prije 2-3 dana!!? Dve ti to odi Zamjenit...ili neka ti vrati pare... Sve uređjaje ala ultrafire xxxfire Su stvarnofire...meni se stopio jen takav i ~2batke ispuhale=schrottt opasni.
jednog sam otvorijo provjerio... To je Lemljenje gore od Autica za djecu phasa i.o su Aluminiski tanki kablovi.. to malo da zatreseš.. ima tikove
...A international Pakete ako ne Osiguras[bar ozn.ljomljivo] bacaju U kombi...pajdo mi radi u ZPService..
ajd pozdrav

Prošla vremena sušenja dufka.motanja .nic.pflastera...Sretan Vapper!!

Neki Mod ! Neki Atty!!
Arome :wish/best F.pipe/Cohiba/Sezam/Coffe cream/CC/O.captain/555 a.s.o

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 14:22 

Koristim trustfire tr-001 preko 3 godine,puni do 4.2 v,jedino sto mu treba malo duze da napuni dvije baterije, do sad sam promjenio dva kabela,ali punjacu nije nista, radi kao i prvog dana, definitivno ce i sljedeci punjac biti tr-001

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 14:31 

La_LuNa je napisao:
ja cu se, ako smijem, utrpati u ovu temu :D

imam problema s punjacem i baterijama otkad sam u Kanadi (struja na 110v).
ne znam kolko su jake baterije, al su jake, preko 2000 mAh. zna Kinta, jer mi je i punjac i baterije poslao s Devilsom. ugl, u HR radilo po skolksi, baterije drzale po 2 dana. dodjemo u Ca, meni baterije duplo krace traju..
i dobro, nedavno kupimo mi nove baterije, kupimo mi i novi punjac, reko, mozda je problem u punjacu... sipak. imam Nitecore punjac (Nitecore UM20 USB Charger Dual), modovi (Kbox) pokazuju da je baterija prazna i blinkaju, ne rade vise, a kad bateriju stavim u punjac on pokazuje da je bat na 50%!! i tak non stop, i na stare i na nove baterije, i na stari i na novi mod....
U cem bi mogla biti caka? ima li neke pomoci?

i inace, off, al da se pohvalim da sam i muza uvukla u vape svijet :D jos pusi doduse, al puuuuno, puno manje.

Ja bi rekao da je to zato što je tamo hladno hahahaha!
Inače meni Nitecore D2 zna puniti bateriju do 6 sati ako je skroz prazna. Struja je 500 mA.

Povratak na vrh

PostPostano: 01 ožu 2016 14:57 

ma znala sam ja ostavljati bateriju duuuugo u punjacu cisto da vidim jel cu sto postic time; naravno da ne, kad ocita da je na 100% (ili kad se na starom punjacu upali zelena lampica) ne puni je vise.. (stari punjac iz HR je mali xtar)

al doduse.... oba su USB - kao npr punjaci za mobitele, stekaju se u struju putem USBa.. ovaj novi ima na sebi polugicu s kojom ga mogu saltati usb ili batt. probala na oba nacina, nema razlike...

Kangertech Subox Mini Blue Kit

slika

Povratak na vrh

[ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl, Google [Bot] i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: